فهرست
اعتراض جادوگر: اردوی 17 نفره توهین به شعور ماست
اعتراض جادوگر: اردوی 17 نفره توهین به شعور ماست

اعتراض جادوگر: اردوی 17 نفره توهین به شعور ماست

آی اسپورت - علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران هم به اتفاقات اخیر بین باشگاه پرسپولیس و تیم ملی واکنش نشان داد. او در ابتدا روابط خوبی با کارلوس کی‌روش داشت. اما بعدها با کی‌روش به مشکل خورد و طبیعی است که در این ماجرا طرف کی‌روش را نگیرد. حرف‌های کریمی را بخوانید:

-همیشه اولویت همه ما تیم ملی ایران بوده و باید هم شرایط همین‌گونه باشد. اما به اعتقاد من یکسری اتفاقات درفوتبال رخ می‌دهد که فدراسیون باید به عنوان مرجع اصلی به آن ورود کند.من اظهارنظرهای یکی، دو روز گذشته در مورد تیم ملی را خواندم ولی برایم سوال است که چرا تیم ملی باید حتما بدون بازی تدارکاتی به امارات برود و اردوی برگزار کند؟ جالب اینجاست که چند مصدوم با تیم ملی به امارات رفته‌اند و اینها سوالاتی است که باید پاسخ داده شود.

-شب گذشته ملی‌پوشان پرسپولیس از اردو به تهران بازگردانده شدند و من کاری به اینکه چه کسی سرمربی تیم ملی است ندارم ولی روی صحبتم با فدراسیون فوتبال است که آیا نباید فدراسیون به این موضوع واکنش نشان بدهد؟ من انتظارم از تاج خیلی بیشتر از این بود و واقعاً برای فدراسیون فوتبال متأسفم که واکنشی به این موضوع نشان نمی‌دهد. آیا اصلاً فدراسیون در جریان اتفاقات رخ داده هست؟ معمولاً چنین خبرهایی را سایت فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند و بعد رسانه‌های دیگر این اخبار را اعلام می‌کنند ولی جالب اینجاست که فدراسیون هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.

-جالب است که در حال حاضر ۱۶ یا ۱۷ نفر در اردوی تیم‌ملی حضور دارند که دو نفر هم مصدوم هستند و این اردو این‌چنین برگزار می‌شود. آیا برگزاری اردو با این شرایط اصلاً لازم بود؟ اینکه تیم کاملی در یک کشور دیگر حضور دارد، در شأن تیم‌ملی ایران نیست و این نوعی توهین به شعور مردم است. مردم ما به خوبی می‌دانند که مربیان خارجی زیادی به تیم‌ملی ایران آمدند و رفتند و این تیم‌ملی است که ‌مانده و مردم از آن حمایت می‌کنند. من از مهدی تاج انتظار داشتم که به این مسأله واکنش نشان دهد چون این اتفاقات در آینده بدعت نشود چون اگر متولی فوتبال در همین شرایط به این موضوع خیلی زود ورود می‌کرد، تمامی این اتفاقات فروکش کرده و ورق برمی‌گشت. اما به نظرم این سکوت اصلاً به نفع فوتبال ما نیست.

-ملی‌پوشان پرسپولیس بدانند درست است که قبلاً چنین اتفاقاتی رخ نداده بود اما آنها با قدرت به کارشان ادامه بدهند و یادشان باشد که خیلی خوب از یکدیگر حمایت کنند تا کسی برای آنها مشکلی ایجاد نکند.

 

 

۱۱ ۱۰  
آی اسپورت
2017-01-04 13:19:00
نظر دهید

۱۰ نظر
بهروز
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
در این قضیه کی روش خودش رو لو داد!
بر خلاف تصور همه، اگر پرسپولیس قهرمان نشود، این کی روش است که باید ایران را ترک کند نه برانکو!
**سردار آبی**
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
ای بابا
دیگه از توهماتتونم به جای خنده تاسف می خورم
یه ذره کم خودتونو تحویل بگیرید بابا
چرا کیروش باید بره ؟
چون شما می خوای ؟
شما کی باشی ؟
آها چهل میلیون ؟
عجب
به قول یه نفر ده سال یه بار مدعی می شید خدارو بنده نیستید
ججت
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۶
الان فقط آي اسپورت از كيروش حمايت ميكنه. خود كيروش هم فهميده گند زده كه اين سيرك رو راه انداخته،ولي شما نه!
بهرام
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
دمت گرم جادوگر به خصوص در مورد اون بند آخرت
یاشار تبریزلی
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۶
زنده باد جادوگر که روسفید شد و با پیرهن تراختور کبیر از فوتبال خداحافظی کردمثل همیشه شجاعانه و صادقانه نظراتشو میگه حیف که فقط برای لنگیای وطن فروش حرص و جوش میخوره
۴
امین
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
حمایت جادو گر از برانکو توهین به شعور ما نیست؟ کسی که 10 سال پیش برانکو را بد بخت کرد حالا هوا دار او شده. بد بختانه جادو گر با خیلی از سر مربّیان خود مشکل داشته. قطبی، دنیزلی، برانکو، دایی، قلعه نویی. من پرسپولیسی ام. ولی جادو گر را درک نمی کنم.
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
کاملا درسته . علی کریمی تبدیل شده به یه آدم غرغرو و بد عنق . به قول دکتر احمد صدری : نقد با نق فرق دارد...
۸
علی
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۶
اینکه میگی کریمی برانکو رو بدبخت کرد توهین به شعور خودت نیست؟ از مصدومیت پارگی رباط برگشت و به هر سختی بود خودشو رسونده به جام جهانی و ناآماده بازی کرد و تعویض شد، برانکو رو چطوری بدبخت کرد؟
چرا قبل ازحرف زدن فکر نمی کنید؟
کریمی کجا با قلعه نویی و قطبی مشکل داشت؟ اصولا کی علی دایی مربی کریمی بود که باهاش مشکل پیدا کنه؟؟ اگر برای اشتباه حرف زدن مجبور بودی جریمه می بدی باز هم همینجوری شکمی فکت میاوردی؟؟
من
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
شما ها نقطه ي پرگار عالم نيستتيد
بهتره بگم شما ها حتي ... عالم هم نيستيد

مي خوايد كيروش بره خونه اش بشينه
برانكو هم تيم پرسپوليس رو قهرمان كنه هم تيم ميلي رو؟
دوست داريد هر چي برانكو گفت بگيم جشم؟
يا مي خوايد اگر ايران صعود نكرد بگيم تقصير كيروش بوده، پرسبوليس قهرمان نشد تقصير كيروش بوده،
جنگ جهاني شده تقصير كيروش بوده؟
و و و
باسسسسه
ما مي گيم چشم
ماي دير هاني هاااااا
۵
حامد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
آقا جان دعوا بین سرمربی سابق رئال و مربی تیم سوم جهانه. بیخودی طرفدارهای تیم هفتم لیگ ایران با مربی شون که افتخار حذف تیم امید و فرستادن پاس همدان به دسته پائین تر داره خودشون رو قاطی ماجرا نکنن.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر