فهرست
فیگو: چرا از بارسا به رئال رفتم
فیگو: چرا از بارسا به رئال رفتم

فیگو: چرا از بارسا به رئال رفتم

آی اسپورت - لوئیس فیگو در سال ۲۰۰۰ توانست توپ طلای فوتبال جهان را کسب کند تا خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دوران خود معرفی کند ولی انتقال او از بارسلونا به رئال مادرید باعث شد تا شرایط برای این بازیکن به شدت تغییر کند. از این انتقال هنوز هم به عنوان یکی از باورنکردنی ترین انتقال های فوتبال جهان یاد می شود.

لوئیس فیگو درباره انتقال از بارسلونا به رئال مادرید و دلیل این انتخاب گفت: «بعضی وقت ها در زندگی تان پیش می آید که کاری را با تمام وجود انجام می‌دهید ولی دیگران قدردان شما نیستند و این کار شما را نمی بینند. البته منظور من با هواداران نیست بلکه با مسئولان باشگاه است و به همین خاطر تصمیمی می گیرید که دیگر آن را نمی توانید برگردانید و به تیم مقابل می‌روید. من از این تصمیم ناراحت نیستم بلکه مجبور شدم چنین تصمیمی بگیرم. فقط به خاطر پول بیشتر یا شرایط تیمی بهتر به رئال نرفتم بلکه افرادی در باشگاه بودند که با وجود آنها نمی توانستم به کارم در تیم ادامه بدهم و همین باعث شد تا تیم جدیدی برای خود انتخاب کنم و از بارسلونا بروم.»  

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-10 12:35:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۴
خیلی مردی افرادی مثل تو در جهان انگشت شمارن به خاطر کثیف بودن غارسا و همکاری اش با قاچاق چیان مواد مخدر این تیم رو ترک کردی کمتر کسی مثل تو پیدا میشه جاودانه ای همیشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر