فهرست
سوال روز؛ برگه قرارداد آبی‌ها را چه کسی لو داد؟
سوال روز؛ برگه قرارداد آبی‌ها را چه کسی لو داد؟

سوال روز؛ برگه قرارداد آبی‌ها را چه کسی لو داد؟

آی اسپورت - انتشار برگه های قرارداد بازیکنان خارجی استقلال و یک سرگیجه عجیب در لیگ برتر قوتبال. سوالی که از صبح ذهن خیلی از استقلالی ها را درگیر کرده این است:«چه کسی این برگه ها را در اختیار رسانه ها قرارداده و هدفش از این کار چه بوده است؟»

اینکه هواداران باید در جریان مسائل مالی بازیکنان قرار بگیرند و خیلی شفاف بدانند که پول هایی که کمک می کنند صرف چه چیزهایی می شود شاید اتفاق خوب و پسندیده ای باشد اما سوال میلیون ها هوادار استقلال این است:«چرا فقط استقلال؟چرا مثلا برگه قرارداد پرسپولیسی ها منتشر نمی شود؟یا حتی سپاهانی ها و تراکتوری ها؟»

انتشار این برگه ها یک جورهایی نظم را برهم زده است و مسئولان باشگاه استقلال اول از همه باید این ماجرا را دنبال کنند که کدام فرد از داخل باشگاه دسترسی به این برگه ها داشته است و دوم اینکه با رسانه ای کردن آن دنبال چه اهدافی بوده است؟

استقلال چند فصلی است که شرایط خوبی در لیگ برتر ندارد.آنها هزینه های زیادی کرده اند اما به نتایجی که دلخواه هواداران شان بوده دست نیافته اند.در گیر و دار همه این حاشیه ها انتشار برگه های قرارداد بازیکنان خارجی هم تیر دیگری است به سمت همه شایعات.از حمایت از یک تیم خاص گرفته،تا داوری ها،فراری دادن بازیکنان و خیلی از موارد دیگر که البته هرگز اثبات نشد و در همان مرحله شایعه باقی ماند.

بهتر است  استقلالی ها به این ماجرا ورود کنند و جوی که در دنیای مجازی به راه افتاده است را کنترل کنند.انتظار هواداران استقلال انتشار قرارداد بازیکنان خارجی پرسپولیس است! خواسته ای که اصلا معلوم نیست به مرحله اجرا در می آید یا نه؟

 

خبر آنلاین

۶ ۱۷  
آی اسپورت
2019-05-25 15:51:00
نظر دهید

۱۷ نظر
ژان والژان
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۲
قراردادها فقط در اختیار دو نهاد بوده
باشگاه و وزارت لنگ (ورزش سابق) پس یا این لو داده یا اون که فرقی نمی کنه هر دو در اختیار مفعول سلطانی خر هستن. پس اینها رو مفعول سلطانی فر لو داده
کیسه حکومتی
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۰
بوی تعفن نجاستکده کیسه مدتهاست بلند شده و وزیر پرسپولیسی باید استیضاح بشه و جوابگوی این همه خرج بیخود و دلار الکی که خرج کیسه بی مصرف کرده باشه. تیم نحسی که فقط خرج کرده و با هر عربده کشی باج گرفته
کاج
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
عر بزن وزیرپرسپولیسیه و کیسه مردمی عمو ببینه احمق
عارف
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۴
سوال اصلی اینه کیسه از کجا این همه پول میاره؟
آیا این پولها از بیت الماله یا پول هواداران پرسپولیس؟
پس چرا پرسپولیس با این هتریک قهرمانی لیگ برتر و فینالیست شدن لیگ قهرمانان آسیا باز هم مشکل مالی داره؟
این پولها از کجا به این تیم منفور کیسه حکومتی میرسه؟

خبرگزاری تسنیم قراردادهای خارجی استقلال را منتشر کرده است. ببینید چه حجم عظیمی از پول اتلاف و اسراف شده است. وقتی برای نیم‌ فصل به تیام ۴۴۰ هزار دلار دادند و تازه مالیاتش را هم تقبل کردند. وقتی گفتند با گرو و نیومایر توافقی فسخ کردیم و حالا میبینیم رقم فسخ گرو ششصد هزار دلار و مبلغ فسخ نویمایر نهصد هزار دلار بوده است! وقتی با شفر یک میلیون دلار به علاوه ده درصد از کل درآمدهای لیگ قهرمانان بستند تا «ترکمانچای» تکرار شود

تمام این اعداد را با دلار که محاسبه کنید مغزتان سوت می‌کشد. تیمی که هوادارانش مدام از کمبود توجه می‌نالند فقط در این سه سال به گفته مدیر سابقش چهارصد میلیارد پول بیت‌المال را حیف و میل کرده است. بدون آنکه هیچ آورده و نتیجه‌ای داشته باشد. به راستی چرا ناگهان قرارداد شفر دویست هزار دلاری ۱/۲ میلیون دلار شد؟ حالا چه کسی قرار است غرامت ۱۷ میلیاردی پیرمرد خوش‌شانس را بدهد؟ یا بویان و پروپئیچ که هرکدام حکم‌های میلیاردی میلیاردی علیه استقلال گرفته‌اند. چه بازار شامی شده است و چه ریخت و پاشی می‌کند این کیسه منفور تهران!
علی پرسپولیسی
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۵
شما اصل مطلبو ول کردی چسبیدی به اینکه مثلا مال بقیه چرا منتشر نمیشه؟! شما بیا توضیح بده این همه پول چجوری و از کجا برای این تیم حکومتی هزینه شده و دستاوردش چی بوده؟
مهدی
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹
نه چرا قرارداد پرسپولیسی ها منتشر بشه؟!!! وقتی میگیم کمر به نابودی استقلال بستن به ما میگن متوهم؟!۱ چرا تاآب تو باشگاه استقلال خورده میشه چند دقیقه بعد به بیرون مخابره میشه ؟!! از لیست خرید گرفته تا قرداداها اونم با سند در اختیار روزنامه ها قرار می گیره. اگه این یعنی که یک اراده ای برای نابودی استقلال وجود داره و هیچ توجیه دیگه ای نداره
...
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۱
چی شد مچ کیسه کشا رو گرفتن بهتون برخورد؟ حالا دیدین چقدر مظلوم و مردمی هستین و وزیر چقدرررر پرسپولیسیه؟
تاج
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۶
امکان نداره اسکن برگه-های قرارداد بازیکنان و مربیان باشگاه رقیب هم بیاد روی خبرگزاریها
۶ ۱
*******
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۴۶
برگه ها از خود باشگاه کیسه بیرون برده شده و به خبرگزاری داده شده این یعنی تو کیسه واویلاست حالا شماها مثل نادون ها دنبال وزیرپرسپولیسی و تیم مورد علاقه عراقچی باشید
علی- لندن
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۴۰
اووفففففف سوختهاااا. و اینگونه بود که نویسنده خشتک بر سر کشان سر به کوهای ترکیه نهااااد. عزیزم ریلکس باش. نمیدونم چرا حس می‌کنم یه بچه احساساتی این متن رو نوشته. الان دیگه همه فهمیدیم سرت تو کدوم آخوره عزیز دل کیسه تهران.
اقای تاج هستم تو فدراسیون
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۱
سوال روز تو قرارداد پاتوسی مبلغ #50 هزار دلاره !!!چرا چیزی نگفتن تو قراردادش ک مبلغ رضایتت نامه نیم فصل فقط #360 هزار دلار بوده خدایی ملت چی فرض کردین الان ی مش استقلالی ذوق کردن ک ببنید پاتوسی با ی اینه شمدون یک جلد کلام الله مجید اومده استقلال !!! این(( هوادارای استقلال واقعا جیگرن اینو من نمیگم معین شیشه ادمین کانال کیسه میگه))) ی حرفی خوبی ک زد این بود ک الان سارا تاژی مینا تاژی برا استقلول تصمیم میگیرن ی عده جوونم شدن فنای اینااا
###
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
حالا معلوم شد پول های پرسپولیس کجا خرج میشه. بارها گفتیم راضی نیستیم ریالی از پول پرسپولیس خرج کیسه فلک زده بشه. تازه این همه خرج کردن یه موز هم نصیب شون نشده
@
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۸
اقا چرا رقم دلارهای بی زبونی که کیسه خرج رو لو دادین؟ میذاشتین همینطوری با گردن کج شعار وزیرپرسپولیسی بدن و از مظلومیت حرف بزنن.
salk
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۹
خیلی دوست دارم نظر مهریزی و نادری و ناصری و اشک ریز و ... رو بدونم کسی ازشون خبر داره یا فقط محض گه خوری پرسپولیس از غار بیرون میان؟؟؟؟؟؟
.
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۴۸
اخرین باری که یه کیسه کش رویت شد ناصری بود در مورد جام حذفی نوشت که کلا به کیسه کشا هیچ ربطی نداشت
عباس
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۶
سایت کیسه آنلاین و روزنامه کیسه ورزشی چه بد سوختن!! خاعاک بر سر خبرگزاری به اون گنده گی (خبرآنلاین) که شده سایت هواداری تیم کثیف و حکومتی کیسه.
حمید
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۰۴
انتظار هواداران استقلال انتشار قرارداد بازیکنان خارجی پرسپولیس است!

یعنی رسما دیوانه شدین ها!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر