فهرست
ربیعی در کنفرانس: دست و پابسته نیستیم
ربیعی در کنفرانس: دست و پابسته نیستیم

ربیعی در کنفرانس: دست و پابسته نیستیم

آی اسپورت - محمد ربیعی سرمربی بادران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک‎هشتم نهایی جام حذفی مدعی شد تیمش حریف دست و پابسته‎ای نیست.

پرسپولیس همه رکوردها را شکست

در آستانه پایان نیم فصل لیگ دسته اول برابر پرسپولیس در جام حذفی قرار گرفتیم. جا دارد قهرمانی نیم فصل را به این تیم و هوادارانش تبریک می‌گویم. پرسپولیس همانطور که برنامه نود نشان داد، همه رکوردهای لیگ برتر را در اختیار دارد. برای ما این بازی اهمیت دارد، چون تا اینجا سختی‌های زیادی کشیده‌ایم.

قرعه ما سخت بود

در بازی اول جام حذفی که بیشتر تیم‌ها انصراف می‌دادند، ما در اهواز با شهرداری ماهشهر بازی کردیم و سپس مقابل تیم پیکان قرار گرفتیم. تا این لحظه قرعه سختی داشتیم و اکنون باید برابر پرسپولیس بازی کنیم. بنابراین چون سختی کشیده‌ایم این دیدار برای ما اهمیت زیادی دارد.

برای تیمم احترام قائلم

جام حذفی یک سر برد دارد و یک سر باخت. هر مربی برای خودش شانس قائل است و با نهایت تعریف و تمجیدهایی که از پرسپولیس کردم برای تیمم احترام قائلم.ما از کوچک ترین شانس یک دریا امید می‌سازیم. فردا کیفیت خوبی به نمایش می‌گذاریم و مقابل پرسپولیس تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود.

بازی پرسپولیس و قشقایی خاص بود

مجموعه ما متعلق به یک شرکت بازاریابی است و واقعیتش را بخواهید از مسائل مارکتینگ چیزی شناخت ندارم. سعی ما این است که رویاهای آنها را بدست بیاوریم. مالکان باشگاه علاقه مند هستند که با سرمایه گذاری که کرده‌اند خودشان را به سطح اول فوتبال برسانند. با اینکه بخش خصوصی در فوتبال ما عمر کوتاهی داشته است، امیدوارم برای بادران این اتفاق نیفتد و شاهد استمرار آن باشیم. بازی قشقایی و پرسپولیس یک دیدار خاص بود. ما همه توانمان را برای پیروزی می‌گذاریم.

 

۷۸    
آی اسپورت
2017-12-14 15:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر