فهرست
غفوری: الشرطه را خوب آنالیز کرده‌ایم
غفوری: الشرطه را خوب آنالیز کرده‌ایم

غفوری: الشرطه را خوب آنالیز کرده‌ایم

آی اسپورت - کاپیتان استقلال می گوید تیمش برای برد مقابل الشرطه عراق به میدان می رود. وریا غفوری که همراه با مجید نامجومطلق در نشست خبری قبل از بازی با الشرطه عراق شرکت کرده بود، درباره این بازی بیان کرد:امتیاز خوبی که تیم ما داشت این بود که چند روزی بیشتر استراحت کردیم. تماشای دو بازی گذشته الشرطه خیلی به تیم ما کمک کرد و در آنالیزی که از این تیم داشتیم، نقاط قوت و ضعفش را بررسی کردیم. تمام بازیکنان با تمرکز لازم برای این بازی آماده هستند. انشاالله قدم اول را محکم برداریم و در بازی اول‌مان نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره برگزاری بازی های آسیایی بدون حضور تماشاگران خاطرنشان کرد:متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا ما از حضور تماشگران‌مان محروم هستیم. حضور تماشاگران همیشه انرژی خوبی به ما می‌داد اما با توجه به اینکه ما تیم باتجربه‌ای داریم، خیلی باید حرفه‌ای عمل کنیم. دل هواداران میلیونی‌مان با ما است و ما باید در زمین طوری بازی کنیم که هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط این تیم قبل و بعد از شیوع ویروس کرونا  خاطرنشان کرد: متاسفانه با شیوع کرونا خیلی از بازیکنان ما هم به این ویروس مبتلا شدند و تاثیر بدی روی بازی‌های ما گذاشته بود. ما تیم کامل‌مان را نداشتیم و در بازی‌های لیگ فشار زیادی را تحمل کردیم. شکر خدا شرایط تیم الان بهتر شده است و ما با تیم کامل‌مان بعد از مدت‌ها در این مسابقات حضور داریم و امیدوارم که امتیازات خوبی کسب کنیم و بتوانیم از گروه‌مان صعود کنیم.

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-19 14:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر