فهرست
برگشتید؟ منتظر تیکی‌تاکای‌‎تان می‌مانیم
برگشتید؟ منتظر تیکی‌تاکای‌‎تان می‌مانیم

برگشتید؟ منتظر تیکی‌تاکای‌‎تان می‌مانیم

آی اسپورت - سه‌شنبه شب بود که خبر رسید مهدی تارتار از هدایت پیکان به طور شفاهی استعفا کرده است. این در حالی بود که تیم او در این دو هفته نتایج نسبتا خوبی گرفته بود و با سه امتیاز در رده هفتم جدول قرار داشت، اما تارتار ناگهان استعفا داد. مهدی تارتار دلیل استعفای خود را در اختیار نداشتن بازیکنان مناسب برای اجرای تفکرات خود عنوان کرد و مدعی شد با تیمی که بسته شده، امکان پیاده کردن تاکتیک‌های خود را ندارد و بنابراین تصمیم به جدایی گرفته است.

البته مدیران پیکان از استعفای او شوکه شده بودند و مدعی بودند که این استعفا را نخواهند پذیرفت ولی تارتار به جدایی از پیکان اصرار داشت. او می‌گفت: «سبک فوتبال من همیشه بازی مالکانه و روی زمین بوده است، اما با این تیم نمی‌توانم این افکار را پیاده کنم و باید به کارهای دفاعی رو  بیاورم. ما دو سه روز قبل از شروع مسابقات با این باشگاه به توافق رسیدیم و قاعدتا زمانی برای آنالیز آن نداشتیم و فرصت برای برگزاری بازی دوستانه نبود و امروز پس از بیست روز با همکارانم به این جمع‌بندی رسیدیم، حالا که این تیم در شرایط خوبی در جدول قرار دارد، از آن جدا شویم. اتفاقا بازیکنان پیکان همگی نفرات باکیفیت و توانمندی هستند که هرکدام‌شان در هر تیمی باشند می‌توانند موفقیت‌های چشمگیری به دست بیاورند. حرف من این است چون پیکان با نظر من بسته نشده و بیش از ۷۰ درصد شاکله تیم توسط کادرفنی قبلی بسته شده، نمی‌توانم افکار تاکتیکی‌ام را در این تیم پیاده کنم. تصورم بر این است که ما در برخی پست‌ها مشکلاتی وجود دارد و از طرفی نمی‌شود شما با ده کریس رونالدو به زمین بروید و همه بازیکنان در همه پست‌ها مثل هم باشند. در هر تیم نیاز به نفرات مکمل هم هست تا بازیکنی مثل رونالدو را پوشش بدهد و بتوان نتیجه گرفت. شما نمی‌توانید با ده فرمانده به جنگ بروید و هیچ سربازی نداشته باشید. وضعیت پیکان از نظر من دقیقا همینگونه است.»

با وجود مخالفت مدیران پیکان با جدایی تارتار، او اصرار به پایان همکاری با این تیم داشت و درباره خواسته مدیران برای بازگشت به تمرینات گفته بود: «آنها قبول نکردند اما به آنها گفتم نمی‌توانم ادامه همکاری دهم.» با دلایل و توضیحاتی که تارتار برای جدایی‌‎اش از پیکان آورده بود به نظر می‌رسید دیگر بازگشتی در کار نباشد اما در کمال تعجب او در آخرین جلسه تمرینی پیکان قبل از بازی با ذوب‌آهن حاضر شد، بازیکنانش را تمرین داد و به همراه دستیارانش و کاروان پیکان راهی اصفهان شد.

حالا سوالی که پیش می‌آید این است که در فاصله این چند ساعت از استعفا و بازگشت شما، دقیقا چه اتفاقی افتاد؟ چه شد که نظرتان عوض شد؟ پس جمع‌بندی شما و دستیاران در این بیست روز چه می‌شود؟ مگر نگفته بودید که ۷۰درصد شاکله تیم توسط کادر فنی قبلی بسته شده و شما نمی‌توانید افکار تاکتیکی خودتان را در تیم پیاده کنید؟ چه اتفاقی افتاد که الان فکر می‌کنید می توانید همان تیکی‌تیکای خود در تیم‌های راه‌آهن و پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان را در پیکان هم پیاده کنید؟ شاید هم ناگهان در این چند ساعت شاکله تیم را خودتان بستید؟ خلاصه ما دقیقا نمی‌دانیم پشت پرده این رفتن و برگشتن چه بود، اما حالا که برگشتید، حتما می‌توانید سبک بازی مالکانه خاص خودتان را در پیکان پیاده کنید. پس منتظر دیدن تیکی‌تاکای شما در پیکان می‌مانیم.

۷ ۴  
آی اسپورت
2020-11-28 00:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹، ۰۱:۳۳
خخخخخخخخخخخخخخخ تاتار و فوتبال مالکانه
۴
اقلیت تاس
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۲۱
تو احمق کیسه کش به تیکی تاکای رحمتی و منصوریان و فکری و گروهبان قندلی این بنده خدا را ببخشید، مثل اسطوره تون که همیشه تو تیمهای گرانقیمت نبوده،همیشه تیمهای ضعیف را گرفته و همیشه هم موفق بوده...این چندمین خبر برای زدن تاتار بوده، جالبه.از اونم میترسید
۶
Hosi
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۴۳
تاکتیک این تارعنکبوت ضد فوتباله دیگه
۳
لنگی سوز
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹، ۲۰:۱۱
دم نویسنده گرم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر