فهرست
بلیت‌ها روی دست فدراسیون؛ استقبال خوب نیست
بلیت‌ها روی دست فدراسیون؛ استقبال خوب نیست

بلیت‌ها روی دست فدراسیون؛ استقبال خوب نیست

آی اسپورت – مدتی پیش و با رایزنی فدراسیون فوتبال و فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، بلیت فروشی جایگاه‌های مربوط به کشور ایران در سه بازی دور گروهی به فدراسیون فوتبال ایران واگذار شد تا هواداران ایرانی که محدودیت‌هایی برای ثبت نام از سامانه بلیت فروشی فیفا دارند، با سهولت بیشتری اقدام به تهیه بلیت کنند. با این حال هواداران ایرانی استقبال خوبی از این اقدام فدراسیون فوتبال به عمل نیاوردند و نیمی از بلیت‌های جام جهانی باقی مانده است.

علی خطیر، معاون دبیرکل فدراسیون فوتبال و مسئول کمیته بلیت فروشی جام جهانی در ایران با رد ثبت نام ۲۲ هزار نفر برای تهیه بلیت بازی‌های ایران گفت: «تا دیشب، ۲۶۰۰ بلیت برای بازی‌های ایران به فروش رفته و مبالغ هم واریز شده است. برخی‌ها دو بلیت و برخی‌ها سه بلیت خریدند. نزدیک ۱۱۰۰ نفر در سامانه بلیت فروشی ثبت نام کرده‌اند. انتظارمان این بود که هواداران استقبال خوبی از بلیت فروشی داشته باشند. اگر تا روز پنج شنبه همه بلیت‌ها خریداری نشود، مابقی را به فیفا بازمی‌گردانیم. این فرصتی بود که بعد از رایزنی با فیفا کسب کرده بودیم.»

مسئول کمیته بلیت فروشی جام جهانی در ایران درباره کل سهمیه ایران از سه بازی دور گروهی گفت: «۵۶۱۵ بلیت در اختیار ایران است که با توجه به وجود ۷۰ بلیت در جایگاه درجه یک، برای متقاضیان این قسمت قرعه‌کشی می‌شود. روز پنج‌شنبه ساعت دو بعد از ظهر، فرصت بلیت فروشی تمام می‌شود و زمان زیادی باقی نمانده است.»

سهمیه هواداران ایرانی در بازی با مراکش ۲۶۲۲ صندلی، در بازی با اسپانیا ۱۵۲۱ صندلی و در بازی با پرتغال ۱۴۷۶ صندلی است که اعداد بسیار کوچکی در برابر تعداد ثبت‌نام‌کنندگان است. البته هواداران ایرانی در صورت فراهم بودن شرایط، می‌توانند مستقیما از سایت فیفا برای خرید بلیت اقدام کنند و از جایگاه‌هایی که برای همه هواداران در نظر گرفته شده، بلیت رزرو کنند. نام نویسی فدراسیون فوتبال مربوط به قسمت‌هایی است که فیفا مشخصا برای یکی از دو تیم رو در رو در هر بازی در نظر گرفته است.

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-01-15 10:27:00
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
معلوم نيست اين بليط رو ميخاهند به كي بدن. يك ژن خوب هم اينجا پيدا شده. پيدا كنيد پرتغالفروش را.
۱
مسعود
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
انقدر که به فدراسیون تاج و کفاشیان و دار و دسته بی اعتمادن. شما یه آدم سالم بالاسر اون فدراسیون پیدا نمی کنی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر