فهرست
آقای گل جام جهانی هم بشوی، حرفه‌ای نمی‌شوی!
آقای گل جام جهانی هم بشوی، حرفه‌ای نمی‌شوی!

آقای گل جام جهانی هم بشوی، حرفه‌ای نمی‌شوی!

آی اسپورت - سردار آزمون سال‌هاست که فوتبال ایران را ترک کرده و در روسیه بازی می‌کند. صد البته که لیگ فوتبال روسیه بسیار حرف‌ ای تر از لیگ فوتبال ایران است و بازیکنی که در این لیگ حضور دارد باید از همه نظر حرفه‌ای‌تر از بازیکن شاغل در لیگ فوتبال ایران باشد. اما ظاهرا سردار آزمون همچنان اصرار دارد رفتار و عادت‌های بازیکنان لیگ ایران را در لیگ روسیه تکرار کند.

شب گذشته در مسابقه زنیت و آرسنال تولا، سردار آزمون در لحظه تعویض قصد داشت از زمین خارج شود که داور به او گفت به دلیل کمبود وقت، باید از طرف دیگر زمین خارج شود. اما آزمون به این موضوع اعتراض داشت و اعتراض‌های او در نهایت با کارت زرد داور همراه شد. در همین لحظات بود که یک هم‌تیمی سردار آزمون، از پشت او را بغل کرد و سردار را به جهتی که مد نظر داور بود، هل داد.

منظور هم‌تیمی آزمون از انجام این کار، جلوگیری از درگیری لفظی بیشتر سردار با داور مسابقه و همچنین اعتراض به سرپیچی او از دستور داور بود. احتمالا برای هم‌تیمی‌های سردار آزمون خیلی عجیب است که چرا یک بازیکن باید با داور مسابقه چنین رفتاری بکند و این اخطار بچه‌گانه را بگیرد.

شاید اگر هم‌تیمی سردار حتی یک سال در فوتبال ایران بازی کرده بود، برایش عجیب نبود که چرا یک بازیکن فوتبال این قدر ناشیانه با داور جر و بحث می‌کند. هم‌تیمی سردار آزمون اگر در جریان بازی تیم‌های ملی ایران و ژاپن در جام ملت‌های آسیا دیده بود که چطور ممکن است 5 بازیکن توپ را رها کنند و سراغ اعتراض به داور بروند، متوجه می‌شد که یک بازیکن ایرانی، حتی اگر در فینال جام جهانی هم بازی کند و آقای گل جام جهانی هم بشود، نمی‌تواند عادت زشت اعتراض به داور را ترک کند.

۲۳    
آی اسپورت
2019-09-14 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر