فهرست
مسی، تنها گلزن آرژانتین در یک سال گذشته!
مسی، تنها گلزن آرژانتین در یک سال گذشته!

مسی، تنها گلزن آرژانتین در یک سال گذشته!

آی اسپورت- لیونل مسی یک بار دیگر ثابت کرد که تیم ملی آرژانتین به او متکی است. او در دیدار حساس تیمش مقابل اکوادور که آلبی سلسته برای صعود به برد در آن نیاز داشت، در حالی که تیمش با گل دقیقه یک، یک بر صفر عقب افتاده بود، هت تریک کرد و باعث شد به جام جهانی روسیه صعود کنند. اما جالب اینجاست که هیچ بازیکن دیگری از آرژانتین در مدت تقریبی یک سال گذشته در دیدار رسمی گلی نزده است.

نوامبر گذشته در دیدار مقابل کلمبیا بود که آنخل دی‌ماریا گل زد، گلی که البته باز هم مسی در آن نقش داشت و پاسش را داده بود.  در کل اما آرژانتین برای گل زدن سردرگم بوده است و همیشه این مسی بوده که آن‌ها را نجات داده و مشکلاتشان را برطرف کرده است.

در بازی‌های اخیر هم بعد از کلمبیا، مسی تنها گل بازی مقابل شیلی را زد، در دو بازی بعد از آن گلی نزدند و در بازی با ونزوئلا هم به لطف یک گل به خودی به تساوی دست پیدا کردند.

بعد از آن بازی مقابل پرو با تساوی بدون گل به پایان رسید و بعد مقابل اکوادور مسی هت‌تریک کرد. ستاره ملی‌‎پوش بارسا کاری کرد تا آرژانتین برنده دیدار کوییتو باشد. در این دیدار او برای چهارمین بار با لباس آرژانتین هت‌تریک کرد. همچنین این بازی چهل و سومین بازی بود که او در دوران بازی کردنش به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای در یک بازی 3 گل یا بیشتر می‎زند.

با این حال او دوباره ثابت کرد تنها بازیکنی است که این تیم آرژانتین مریض به او متکی است، اما نکته اینجاست که بیشترین فشار هم روی او است و وقتی صحبت از ناکامی‌های آرژانتین به میان می‌آید اولین نفری که مورد سرزنش قرار می‌گیرد، مسی است.

 

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2017-10-11 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آزاد
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
خوب این طبیعیه وقتی میبازن مسی سرزنش بشه!
چون آرژانتین نام مستعار مسی است!
۱
امید
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۳۲
در بازی با ونزوئلا فکر كردم ایكاردی گل زده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر