فهرست
حمایت رحمتی از عادل؛ سرمایه‌سوزی نکنیم
حمایت رحمتی از عادل؛ سرمایه‌سوزی نکنیم

حمایت رحمتی از عادل؛ سرمایه‌سوزی نکنیم

آی اسپورت - مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در واکنش به حواشی به وجود آمده پیرامون برنامه ۹۰ و عادل فردوسی‌پور پستی را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «استفاده از عادل فردوسی‌پور در حوزه دیگه و... جملات این روز‌های مدیران صداوسیما درباره جدایی او از فرزندش برنامه ۹۰ است. این گونه جملات زیبا هست، اما منصفانه نیست. یادمون نمیره که خالق ۹۰ خود عادل فردوسی‌پور بوده. دوستانی که دنبال گردش نخبه‌ها و شکوفایی استعداد‌های جدید در شبکه ۳ هستن به این سوال پاسخ بدن مگه عادل جلوی برنامه‌سازی و پیشرفتشون رو گرفته؟ در این ۲۰ سال این همه برنامه تولید شده و مجری اومده جلوی دوربین، ولی هیچکدام مثل ۹۰ و فردوسی‌پور به دل مردم ننشست. خارج از احساسات این صحبت‌ها عین واقعیت است.

شاید خیلی از ما ورزشی‌ها و خصوصا استقلالی‌ها از دست عادل دلخور، اما همیشه باید منصف باشیم. فردوسی‌پور جای هیچ کس رو تنگ نکرد و اگر امروز به موفقیت رسیده حاصل زحمات خودش بوده. صداوسیما ملک شخصی افراد نیست. صداوسیما واقعا متعلق به مردمه. باید گفت سلایق شخصی رو در تصمیماتی که مردم باهاش سروکار دارن دخیل نکنیم و لطفا به خواسته و سلیقه‌های مردم احترام بگذاریم. هر چند دوری ناخواسته عادل فردوسی‌پور از تلویزیون و ۹۰ باعث فاصله افتادن میان مخاطب و خود این مجری میشه، اما ترکیب جدید در برنامه ۹۰ باعث میشه بعد از مدتی مردم دلشون برای صداقت، جسارت و خوش فکری این برنامه‌ساز و مجری قوی تنگ بشه.

عادل فردوسی‌پور، هیچوقت از فوتبال و تلویزیون جدا نمیشه، چون فوتبال و تلویزیون مال مردمند. ۲۰ سال برای امثال عادل‌ها هزینه شده تا به اینجا رسیده‌اند. خیلی‌های دیگه هم هزینه‌ساز بودن، اما پیشرفت نکردن و امروز نام‌شون در میان مردم نیست. حرف آخر: یاد بگیریم سرمایه‌سوزی نکنیم. یا علی»

 

۸    
آی اسپورت
2019-03-22 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر