فهرست
راننده جدید ردبول: ورشتپن کامل است
راننده جدید ردبول: ورشتپن کامل است

راننده جدید ردبول: ورشتپن کامل است

آی‌اسپورت- راننده فرانسوی که فصل گذشته در تیم تورو روسو رانندگی می کرد، با انتقال دنیل ریکاردو به تیم رنو، به عضویت تیم اصلی ردبول درآمد تا به همراه مکس ورشتپن، رانندگان این تیم در فصل جدید  مسابقات فرمول یک به حساب آیند. مدیر تیم ردبول، کریستین هورنر نیز پیشرفت گسلی را خارق العاده خوانده و گفت:  گسلی حتما استعداد بالایی داشته که ردبول او را انتخاب کرده است. او به همراه ورشتپن، در فصل بعد مهارت و سرعت خود را برای تیم به ارمغان خواهند آورد.

پیر گسلی در مصاحبه ای با سایت Motorsport.com در مورد هم تیمی هلندی خود می گوید: مکس توانایی بالای خود را در مسابقات فصل پیش به خوبی به نمایش گذاشت. خیلی سخت است که او را نفراتی چون لوئیس همیلتون یا سباستین فتل مقایسه کرد. اما او به وضوح یکی از بهترین نفرات و استعدادهایی است که در حال حاضر در مسابقات فرمول یک حضور دارد. بنابراین برای من مکس یک مرجع کامل است که می توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم. من نه تنها توانسته ام سطح عملکرد خودم را با او بالا ببرم بلکه یک همکار و دوست واقعی نیز پیدا کرده ام.

بهترین مقام پیر گسلی در فرمول یک، عنوان چهارمی او در مسابقات بحرین بوده است. گسلی اعتقاد دارد که با شروع رقابت های فصل جدید که از ۲۶ اسفند شروع می شود می تواند رکورد خود را نیز بهبود ببخشد.

 گسلی می‌گوید: «این دومین حضور من در مسابقات فرمول یک خواهد بود. من فکر می کنم که شخصیت کاملا هدفمندی دارم و هدف فصل جدیدم این خواهد بود که از تجربیات خوبی که در سال گذشته به دست آورده ام، آن را در مسیر موفقیت ردبول به کار گیرم. همیشه سعی می کنم که کارم را به درستی انجام دهم و اگر شکستی هم در ادامه راه می خورم از آن برای موفقیت های بعدی خود استفاده کنم. من همیشه در حال یادگیری هستم و از هیچ تلاشی برای بهبود شرایطم در ردبول دریغ نمی کنم. و بعد اینکه من اعتقاد دارم که سرعت و مهارت بالایی دارم که می تواند به من در حین رانندگی در دور قبل شروع مسابقات (دور گرم کردن) و حین مسابقه کمک کند. همه ما به خوبی می دانیم که اگر در رقابت های فرمول یک، شما شروع خوبی در ابتدا داشته باشید، بقیه مسابقه برایتان راحت خواهد گذشت.  شروع خوب داشتن در F1 بسیار مهم است و من فکر می کنم این یکی از نقاط قوت من است. سعی من و مکس این است که با ردبول بهترین نتایج را کسب کنیم» 

۲    
آی اسپورت
2019-02-11 02:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر