فهرست
سلیمی: تا حالا ماری جوانا را از نزدیک ندیده‌ام
سلیمی: تا حالا ماری جوانا را از نزدیک ندیده‌ام

سلیمی: تا حالا ماری جوانا را از نزدیک ندیده‌ام

آی اسپورت - پس از انتشار عکس بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی و ارتباط دادن او با ماری‎جوانا (یک ماده مخدر)، مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری ایران روز گذشته در نامه‎ای رسمی به کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ایران خواستار پیگیری جدی این موضوع شدند.

مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری در نامه خود خواستار این شدند که کمیته ملی المپیک ایران به وظیفه ذاتی خود یعنی حمایت و صیانت از ورزشکاران قهرمان المپیک عمل کرده و با مرجع بالادستی خود یعنی کمیته بین‎المللی المپیک در این خصوص مکاتباتی را داشته باشد.

همچنین فدراسیون وزنه‎برداری خواستار این شده‎ است که کمیته ملی المپیک ایران شکایتی رسمی در این راستا انجام داده و از طریق کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) هم به‌صورت جدی موضوع سوءاستفاده از عکس قهرمان المپیک را پیگیری کند.

خود بهداد هم در این باره حرف زده است. او گفته: «متاسفانه یک سایت آلمانی عکس من را با ماری‌جوانا منتشر و یک سایت داخلی نیز همین خبر را منعکس کرده است. قصد پیگیری جدی این موضوع توسط فدراسیون را دارم و قطعا با کسانی که شیطنت و از نام من استفاده ابزاری کرده‌اند، برخورد خواهم کرد.من تا حالا از نزدیک ماری‌جوانا ندیده‌ام ولی اسمش را شنیده بودم.»

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-01-15 13:50:00
نظر دهید

۲ نظر
Mehr
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
مگه بده حالا؟ :)))
کی بشه بریم رای بدیم آزادترش کنن! -_-
۱
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۲
اميدوارم اين موضوع حقيقت نداشته باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر