فهرست
چرا رئال در برنابئو مشکل دارد؟
چرا رئال در برنابئو مشکل دارد؟

چرا رئال در برنابئو مشکل دارد؟

آی اسپورت- یک بار دیگر رئال مادرید در دیداری خانگی در کسب نتیجه مناسب ناکام ماند. در دیدار مقابل تاتنهام این تیم به تساوی رسید، اما می‌توانست اوضاع برایش بدتر باشد و اگر ناواس نبود شاید حتی شکست هم می‎خوردند.

نتیجه نگران کننده

رئال بعد از پیروزی مقابل بارسلونا در برنائو در سوپرکاپ اسپانیا در 4 بازی از 6 بازی خانگی موفق به کسب برد نشده است. 3 تساوی مقابل والنسیا، لوانته و تاتنهام و شکست مقابل بتیس. دو برد این تیم هم راضی کننده نیست، چون مقابل تیم‎های نه چندان قوی آپوئل و اسپانیول بوده است.

ستاره

کیلور ناواس با دو مهار توپ که هر کدام به ارزش یک امتیاز برای تیمش بود، قهرمان این بازی است. در شرایطی که او به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته بود به خوبی توانست مانع از گلزنی هری کین و اریکسن شود.

ضعف دفاعی

رئال در 14 بازی این فصل تنها در 4 بازی کلین شیت کرده و ثابت کرده چه در بازی‌های خانگی و چه بیرون از خانه ضعف دفاعی داشته است. البته این مشکل جدیدی نیست و در 101 بازی با هدایت زیدان این تیم 102 گل خورده است. اما با این وجود پیش از این گل‌های خوبی هم می‎زدند و می‎توانستند قهرمان شوند، اما این فصل چنین به نظر نمی‎رسد.

مهار تعیین کننده

در دقیقه 53 کاسمیرو توپ را به محوطه شش قدم ارسال کرد و کریم بنزما ضربه سری زد که هوگو لوریس با مهاری فوق‌العاده مانع از باز شدن دروازه‎اش شد، آن هم مهاری با پا. این اتفاق در شرایطی افتاد که بیشتر افراد حاضر در برنابئو و کسانی که این بازی را می‎دیدند مطمئن بودند که این توپ گل می‎‏شود.

نکته مثبت

شاید کمی سورپرایزکننده بود که زیدان تصمیم گرفت در سمت راست خط دفاعی در غیاب دنی کارواخال به اشرف حکیمی بازی دهد، اما او در اولین حضورش در لیگ قهرمانان خوب کار کرد، مخصوصا که تنها 18 سال سن دارد و انتظار بیشتر از این از او نیست. حکیمی اصلا استرس نداشت و همیشه رو به جلو بازی می‎کرد و به خوبی با مودریچ هماهنگ شده بود.

۳    
آی اسپورت
2017-10-18 18:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر