فهرست
امیدواری سرمربی جدید قطر؛ ایران را می‌بریم
امیدواری سرمربی جدید قطر؛ ایران را می‌بریم

امیدواری سرمربی جدید قطر؛ ایران را می‌بریم

آی اسپورت - تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در انتخابی جام جهانی 2018 با ایران همگروه است. این تیم عملکرد ناامید کننده‌ای در دور رفت داشته است. قطر در پنج بازی خود در دور رفت تنها چهار امتیاز به دست آورد و در رده پنجم جدول رده‌بندی جای دارد. این تیم در نخستین بازی خود در دور برگشت سوم فروردین ماه از ایران پذیرایی خواهد کرد.خورخه فوساتی، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر اما امید زیادی برای صعود به جام جهانی روسیه دارد. او بعد از چند هفته تعطیلی به کشور قطر بازگشت و تیمش را آماده یک دیدار دوستانه برابر مولداوی کرد.

این مربی اروگوئه‌ای گفت‌: «امیدوارم که بعد از دیدار برابر ایران و ازبکستان در شرایط خوبی قرار داشته باشیم و جایگاه خود در جدول رده‌بندی را تغییر دهیم. باید بگویم که امید زیادی برای صعود به جام جهانی داریم. مطمئن باشید که اگر امید نداشتم در خانه می‌نشستم. قبول دارم که صعود به جام جهانی سخت است اما من امیدوار هستم و دلیلی ندارد که امید خود را از دست دهم. در روز هشتم مارس دیدار دوستانه با یک تیم که در سطح تیم‌ ‌ملی ایران باشد برگزار خواهیم کرد. در جدول رده‌بندی شرایط سخت شده است ولی این توانایی را داریم که وضعیت خود را بهتر کنیم.»

در جدول رده‌بندی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با یازده امتیاز در صدر قرار دارد. کره جنوبی با 10 و ازبکستان هم با 9 امتیاز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جای دارند. سوریه با پنج و قطر هم با چهار امتیاز در رده سوم و چهارم هستند و چین هم با دو امتیاز قعرنشین است.

 

ایسنا

۲    
آی اسپورت
2017-01-16 11:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر