فهرست
صبحانه با آی اسپورت: شکایت پرسپولیس از صالحی
صبحانه با آی اسپورت: شکایت پرسپولیس از صالحی

صبحانه با آی اسپورت: شکایت پرسپولیس از صالحی

آی اسپورت – صبحانه امروز را با بازی جنجالی دیروز سایپا و پرسپولیس شروع کنیم. تک گل این دیدار را محمدرضا خلعتبری در شرایطی به ثمر رساند که به نظر می رسید قبل از گلزنی، هند کرده و به همین دلیل داور، ابتدا گل او را مردود اعلام کرد اما بعد از مشورت با کمکش نهایتا رای به درست بودن گل داد. پس ازپایان مسابقه خداداد عزیزی ازمحمدرضا خلعتبری درباره هند بودن یا نبودن آن صحنه می پرسد که مهاجم سایپا جواب می دهد:" بله آقا خداداد توپ به دستم خورد اما انصافا باید داوربازیکن شما را بعد ازخطا روی من اخراج می کرد که این کاررا نکرد و..."

ماجرای خوش قولی علیپور

دربازی هفته گذشته پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، مهدی طارمی با سرپاسی شسته و رفته به علی علیپور داد تا این مهاجم قائم شهری اولین گل فصل خود را بزند. علیپورکه از این بابت بسیار خوشحال بود به قول خودش درطول آن مسابقه 30 بار از مهدی طارمی به خاطردادن پاس گل تشکرکرد. قبل از بازی دیروز علیپوربه مهدی طارمی قول داد که آن پاس گل را دربازی با گسترش فولاد تلافی خواهد کرد. علیپوربه قولش عمل کرد و به مهدی طارمی پاس گل داد.

شکایت پرسپولیس از صالحی

این خبر را به نقل از رادنیوز بخوانید: احمد صالحی که اصالتی اصفهانی دارد دردیداررفت فصل گذشته پرسپولیس مقابل سایپا هم مرتکب اشتباه بزرگی شد و برخورد توپ به صورت رامین رضائیان را پنالتی گرفت تا محروم شود! دیروزهم این داورمرتکب اشتباهات زیادی شد و به زعم کارشناسان داوری حداقل یک پنالتی مسلم پرسپولیسی ها را نادیده گرفت. درهمین راستا شنیدیم مسوولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند نامه ای محرمانه به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران ارسال کرده و ازاحمد صالحی بابت نحوه قضاوتش شکایت کنند.البته پرسپولیسی ها سعی دارند این موضوع را رسانه ای نکنند تا ادامه داوری ها به ضررشان تمام نشود!

انتقاد کمالوند از گزارش علیفر

فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در پایان نشست مطبوعاتی و در گفت‌وگو با دوربین‌های تلویزیونی جملات تندی علیه علی علیفر گزارشگر بازی به زبان آورد.به گزارش "ورزش سه"، کمالوند علیفر را یک گزارشگر پرسپولیسی‌ خواند که در این بازی درباره همه نکات فنی و داوری اظهارنظر کرده و سپس او را متهم به جانب‌داری از تیم میزبان کرد.کمالوند در بخش دیگری از حرف‌هایش انتقادهای دیگری را از علیفر انجام داد و از صداوسیما خواست از وی به عنوان گزارشگر در بازی‌ها استفاده نکنند.کمالوند همچنین تاکید کرد باتوجه به اینکه علیفر خود رابالاتراز مورینیو و گواردیولا می داند به روانشناس مراجعه کند.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-24 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر