فهرست
دیسلایک؛ آقای گرشاسبی! تهدید به جای دلجویی؟
دیسلایک؛ آقای گرشاسبی! تهدید به جای دلجویی؟

دیسلایک؛ آقای گرشاسبی! تهدید به جای دلجویی؟

آی اسپورت – از وقتی حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل پرسپولیس شده این باشگاه دچار حاشیه‌ها و چالش‌های کمتری شده و حتی بحران‌ها و مشکلات زیادی را به سلامت از سر گذرانده است. از این جهت شاید بتوان به این مدیر تازه وارد نمره قبولی داد. اما مصاحبه امروز او باورکردنی نیست. گویا او چند بازیکن اسبق پرسپولیس را که برای دریافت مطالبات‌شان از این باشگاه به AFC شکایت کرده‌اند تهدید کرده که اسامی‌شان را افشا خواهد کرد!‌ او هشدار داده اگر این افراد شکایت‌شان به AFC را پس نگیرند اسامی‌شان را رسانه‌ای خواهد کرد تا هواداران پرسپولیس آن‌ها را بشناسند!

این چشمه از مدیریت را در فوتبال ایران ندیده بودیم. آقای گرشاسبی به جای اینکه از شاکیان پرسپولیس دلجویی کند و با آن‌ها به توافقی قابل انجام برسد تهدیدشان می‌کند که نام‌شان را افشا خواهد کرد؟ خب که چه؟ نام این افراد تقریبا مشخص است. طلب‌شان هم  مال امسال و پارسال نیست. حداقل 4 یا 5 سال از زمان پایان کارشان در پرسپولیس می‌گذرد. آن‌ها احتمالا هر راهی را که می‌شده امتحان کرده‌اند و چون به نتیجه نرسیده‌اند ناچار شدند مطمئن‌ترین راه را انتخاب کنند.

به آن‌ها حق بدهید آقای گرشاسبی. شما هنوز نتوانسته‌اید طلب چندین و چند ساله علی دایی را بعد از کلی جلسه و قول و تخفیف گرفتن بدهید. شاکیان شما وقتی می‌بینند یکی مثل علی دایی هم نمی‌تواند با مذاکره حقش را بگیرد نباید هم به مذاکره و توافق با شما خوش‌بین باشند. اما معنی این تهدید شما اصلا خوب نیست. شما می‌خواهید بازیکنان را روبروی هواداران قرار بدهید. این کار شما از لحاظ اخلاقی اصلا صحیح نیست. شما به جای اینکه از آن‌ها دلجویی کنید و حسن نیت نشان بدهید تهدیدشان می‌کنید؟ فکر نمی‌کنید آن‌ها با شنیدن این جملات عصبانی‌تر شوند و روی خواسته‌شان پافشاری کنند؟ همه که جواد کاظمیان نمی‌شوند!

شاکیان و طلبکاران پرسپولیس به عینه دیده‌اند که از مذاکره با باشگاه به جایی نمی‌رسند و به همین دلیل دست به دامن AFC می‌شوند. دقیقا همین اتفاق در باشگاه رقیب یعنی استقلال رخ داد و صمد مرفاوی بعد از سال‌ها توانست طلبش را به کمک AFC بگیرد. آنجا هم تلاش‌هایی شد که مرفاوی را در مقابل هواداران استقلال قرار بدهند. در نهایت اما مرفاوی به پولش رسید و همه هم حق را به او دادند. از این اتفاق درس بگیرید جناب مدیر. الان باشگاه بدهکار است نه طلبکار. نباید از موضع بالا حرف بزنید!

 

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2018-04-23 13:19:00
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
در ايران به وقاحت معني تازه بخشيده شده. وقتي شما به يكي بدهكاري بايد مدارا كني حرف تند نزني. اينجا برعكس . بجاي اين چرنديات برو پول طلبكاران رو جور كن. قبل از انقلاب هيچ باشگاهي حتي يك قرون هم به شخصي بدهي نداشت. اگر پول بود خرج ميشد اگر نبود نميشد. اين قوم از كجا پيدا شده؟
امید از تفت
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
عمده ترین طلبکاران علی دایی باجگیره. علی باجگیر دو فصل 4 میلیارد از پرسپولیس پول گرفته، سر صد میلیون مالیاتش، رفته سه میلیارد سال سوم قراردادش را طلب کرده. آقای دایی تو اگه این پول را گرفتی و خرج دوا و درمون خودت و خونوادت نکردی من اسمم را عوض می کنم. یکی دیگه بازیکن درخشان دلال، جعفرپور هست که هیچ تیمی نمی خواستش، یکی دیگه آرام طبع که یک فصل روی سکو تماشاچی بود.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر