فهرست
برای تولد ماهینی؛ کاپیتانی که شما باشید
برای تولد ماهینی؛ کاپیتانی که شما باشید

برای تولد ماهینی؛ کاپیتانی که شما باشید

آی‌اسپورت- هنوز یک نیمه از دوئل پیچیده پرسپولیس و الاهلی باقی مانده بود که به زمین برگشت. برگشت تا درخواست‌اش از هوادارها را مطرح کند. به طرف سکوهای طرفدار پرسپولیس در ابوظبی رفت و از آن‌ها خواست که با فریادشان، جای خالی کمال در زمین را پر کنند. که این بار یار دوازدهم نه، که یار یازدهم تیم برانکو باشند. پیروزی فراموش‌نشدنی قرمزها، شاید از همین لحظه آغاز شد. از صدای تشویق و نمایش اتحاد. از قدم‌های آهسته حسین ماهینی به طرف تماشاگرها. از کاپیتانی که سزاوار بستن بازوبند بود.

در روزهای غیبت سیدجلال، پرسپولیس کمبود «بزرگتر» را احساس نمی‌کند و با معضل کاپیتانی، روبرو نیست. باشگاه صاحب یک کاپیتان تمام عيار است. مردی که نقشه‌های نیمکت را درک می‌کند. کنار بازیکن‌ها می‌ایستد و با هوادارها، فریاد می‌کشد. برای او، بازی در هر نقطه‌ای از زمین تفاوت چندانی ندارد. هر جا که ماهینی هست، نشانه‌ای از مبارزه و جنگجویی نیز دیده می‌شود. مرد شماره 13 پرسپولیس، در سال‌های دور از خانه مشکلات زیادی را تحمل کرد اما دست‌هایش را به نشانه تسلیم بالانگرفت و دوباره به پرسپولیس برگشت. او سرعت رامین رضاییان را نداشت اما پرفسور چیزی را در درون این بازیکن کشف کرده بود که حاضر نمی‌شد آن را به هیچ قیمتی از دست بدهد.

پرسپولیس صاحب ستاره‌های پرشماری است. بعضی‌های‌شان گل می‌زنند و بعضی‌های دیگر، گل می‌سازند اما این تیم، فقط یک ماهینی دارد. یک آچارفرانسه اصل. یکی از آخرین بازمانده‌های نسلی که تیم‌شان را بیشتر از خودشان دوست داشتند. که در زمین هر چه دارند، خرج می‌کنند تا همه فریادهای شادی‌شان بعد از هر مسابقه، از عمیق‌ترین نقطه قلب‌شان خارج شود.

۱۲۴ ۳  
آی اسپورت
2017-09-16 14:45:00
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
یه دورانی بازیکن نسبتاً سطح بالایی بود . الانم از لحاظ فنی بد نیست . اخلاقی هم که خوبه . فقط از یه طرف میشه بهش ایراد گرفت و آونم اینه که متاسفانه سعی میکنه پاچه خواری آقایون شیطان صفت بالا رو بکنه == اما در مقایسه با رامین اختلاف فنیش خیلیه اما اخلاقش بهتر از رامینه === و در مقایسه با محرمی هر جفتشون تو یه سطح هستند اما با سبک متفاوت و بنظر من برانکو باید چرخشی و متناسب با پلن های متفاوت در تقابل با تیم های متفاوت ، از هر جفتشون استفاده کنه
ساسان 4 & 6
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
حسین یه دونه است
اس مال
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
ولی جا خالی دادن هاش از جلو توپ واقعا اعصاب خرد کنه! این ضعفش هم بارها به پرسپولیس ضربه زده... بازی اول با الهلی ( گل دوم ) - فینال جام حذفی جلو سپاهان و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر