فهرست
تغییرات احتمالی استقلال/ بازگشت کریمی و جابر
تغییرات احتمالی استقلال/ بازگشت کریمی و جابر

تغییرات احتمالی استقلال/ بازگشت کریمی و جابر

آی اسپورت – نمایش ضعیف تعدادی از بازیکنان استقلال در بازی مقابل الاهلی کمی غیرمنتظره بود. البته بی‌‎تردید خستگی ناشی از چند بازی سنگین با فاصله زمانی کم، در این اتفاق تاثیر زیادی داشت. منصوریان در چند بازی آخر تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز، السد قطر، پرسپولیس و الاهلی امارات تقریبا از ترکیبی ثابت استفاده کرد و همین باعث شد تا شاگردانش در بازی آخر ضعیف‌تر از گذشته ظاهر شوند. به همین دلیل به نظر می‌رسد در بازی بعدی استقلال مقابل التعاون عربستان شاهد تغییراتی در ترکیب آبی‌ها خواهیم بود.

یکی از تغییرات در خط دفاعی رخ خواهد داد و احتمالا مجید حسینی جانشین پادوانی خواهد شد. مدافع برزیلی بلند قامت استقلال در مقابل الاهلی یکی از بدترین بازی‌هایش را ارائه داد و احتمالا تا مدتی جایش را در ترکیب ثابت از دست خواهد داد. تغییر دوم در خط هافبک خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود محسن کریمی که این روزها در تمرینات آماده نشان می‌دهد جایگزین بهنام برزای شود. برزای هم در برابر الاهلی همان برزای همیشگی نبود، ضمن اینکه یک اخطار هم گرفت که می‌تواند در بازی‌های بعدی برای استقلال دردسرساز شود. یک تغییر قابل پیش‌بینی دیگر بازگشت جابر انصاری به ترکیب اصلی است که باعث نیمکت‌نشینی دوباره خسرو حیدری خواهد شد. به این ترتیب که وریا غفوری در دفاع راست به میدان خواهد رفت و جابر انصاری جای خسرو حیدری را در ترکیب اصلی خواهد گرفت.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-02-24 14:16:00
نظر دهید

۳ نظر
محمد پرسپولیسی
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
به نظر من بهترین بازیکن استقلال محسن کریمی،من نمیدونم چرا منصوریان به حقدوست که آخر فصل باید برگرده نفت اینقدر بازی میده؟
۱ ۱
محسن
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
دلال بازی، هیچ توجیه دیگه ای ندارد
۱
هرمز
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۱۱
یعقوب کریمی توی دفاع فاجعست. من زکی پور رو ترجیح میدم. بیشتر میدون ببینه بهترم میشه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر