فهرست
موارد اختلاف زیزو و پرز؛ این هشت نفر
موارد اختلاف زیزو و پرز؛ این هشت نفر

موارد اختلاف زیزو و پرز؛ این هشت نفر

آی اسپورت - همواره در تیم‌ها بازیکنانی وجود دارند که نزد سران باشگاه‌ها محبوب هستند و یا هزینه زیادی برای انتقال آن‌ها انجام شده و یا دستمزد زیادی می‌گیرند و گاهی مربی‌ها این بازیکنان را نیمکت نشین می‌کنند. اتفاقی که معمولا در بسیاری از باشگاه‌ها رخ می‌دهد. حالا نشریه مارکا نگاهی به لیستی از این بازیکنان که زیدان و باشگاه رئال مادرید بر سر آن‌ها اختلاف نظر دارند، انداخته است:

مارسلو – مندی

رئال مادرید در تابستان خریدهای زیادی انجام داد که یکی از آن‌ها فرلاند مندی بود. هرچند پیش از این وی یک ستاره به شمار نمی‌رفت اما کم کم در باشگاه رشد کرده و جایگاه ثابت خود را به عنوان یک بازیکن مهم پیدا کرد. با این حال طی هفته‌های گذشته زیدان تلاش کرده تا دوباره مارسلو را به بهترین فرم خود برساند و بازیکن برزیلی با وجود عملکرد ضعیف خود دوباره به ترکیب بازگشته است.

یوویچ – ماریانو

رئال مادرید در تابستان لوکا یوویچ را به خدمت گرفت ولی زیدان در گرفتن بازی از وی ناکام بوده است. تعداد بازی‌هایی که وی در ترکیب تیم حضور نداشته بسیار زیاد بوده و حتی گاهی از لیست 18 نفره نیز خط خورده است. زیدان حتی خیلی دیر به ماریانو دیاز روی آورد. وی اکثر فصل را حتی در لیست 18 نفره هم حضور نداشت و اولین دقایق بازی در لالیگای این فصل را در ال کلاسیکو تجربه کرد.

رودریگو – بیل

به نظر می‌رسد زیدان درمورد آینده مرد ولزی تصمیم گرفته و در کنار او رودریگو هم به نظر می‌رسد از برنامه‌های کلیدی مربی کنار رفته است. یک ماه و نیم است که بازیکن برزیلی در لیست رئال مادرید قرار نگرفته و حتی با وجود نتایج ضعیف، زیدان به وی اعتماد نکرده است.

والورده – میلیتائو

فدریکو والورده یکی از کشفیات زیدان بوده که تبدیل به یکی از بازیکنان کلیدی رئال مادرید نیز شد. بازیکنی که خیلی زود به ترکیب اصلی راه یافت ولی گاهی برخی تصمیمات زیدان قابل درک نیست. مرد فرانسوی با وجود دانستن اهمیت استفاده از والورده، در برخی از بازی‌های فصل از وی استفاده نکرده است. همچنین سران باشگاه نسبت به مدیریت ادر میلیتائو حتی با وجود اینکه در برابر رئال بتیس به میدان رفت، ناراضی هستند.

 

     
آی اسپورت
2020-03-21 17:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر