فهرست
دو گزینه استقلال برای فصل بعد؛ دستیاران کونته
دو گزینه استقلال برای فصل بعد؛ دستیاران کونته

دو گزینه استقلال برای فصل بعد؛ دستیاران کونته

آی‌اسپورت- اگر دنبال نام سرمربی استقلال هستید، باید سری بزنید به دفتر علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال. او بی‌وقفه در پی مذاکره است و به یک گزینه رسیده و مذاکرات را پیش برده، اگرچه هنوز نتیجه‌اش مشخص نیست.

اول نام مربی را بخوانید: ماسیمو کاررا. او دستیار اسبق کونته در یوونتوس و تیم ملی ایتالیا بود، سپس سرمربی اسپارتاک مسکو و با این تیم فاتح لیگ روسیه شد. علی خطیر با او مسقیم وارد مذاکره شده و مترجم این مذاکره بازیکن سابق پرسپولیس است.

اولین مذاکره مسقیم با ماسیمو کاررا اما با این پاسخ از سوی مربی ایتالیایی مواجه شده که با وکیل ایتالیایی‌اش صحبت کنند. خطیر رقم پیشنهادی استقلال را نیز به ماسیمو کاررا اعلام کرده اما مذاکرات هنوز نتیجه روشنی نداشته. علی خطیر احتمالا روز شنبه به اروپا می‌رود تا رودررو مذاکره کند. باشگاه استقلال نامه رسمی برای مذاکرات را ارسال کرده است. کاررای ۵۵ ساله سابقه بازی در یوونتوس را دارد.

در حالیکه هنوز ساعاتی از مذاکره استقلال با ماسیمو کاررا نگذشته است، اطرافیان باشگاه استقلال که از اسم گزینه دوم خبردار شده‌اند باب مذاکرات با او را باز می‌کنند. گزینه دوم آنجلو آلسیو است.
 
روز گذشته  اسم آنجلو آلسیو، دستیار کونته که با او در یوونتوس و چلسی سالها کار کرده بود به دست فتحی می‌رسد و برای‌شان گزینه جالبی است اما قبل از اینکه تماس‌های مستقیم برقرار شود، شماره تلفن و اطلاعات او به اطرافیانی از باشگاه اعلام می‌شود، چه در سوییس و چه به آنها که سعی داشتند مربی اسپانیایی بیاورند. آنها با دستیار کونته تماس می‌گیرند و از او درخواستی دارند، اینکه اگر مربی ایتالیایی با آنها قرارداد همکاری برای نقل و انتقالات را امضا می‌کند، پیشنهاد رسمی استقلال را برای قراداد یک ساله به همراه حقوق برای دو دستیار، بلیت هواپیما، خانه و اتومبیل به او ارائه خواهند داد. حالا هر دو دستیار آنتونیو کونته در یک روز پیشنهاد مشترک از استقلال دارند و برای هر دو تعجب برانگیز است که چطور یک باشگاه برای دو دوست و همکار در فاصله چند ساعت پیشنهاد همکاری می‌دهد. این حاصل بمب‌هایی است که استقلال مدتهاست به آن عادت کرده و نمی‌تواند عادتش را کنار بگذارد. 
 
برگردیم به روزهایی که توفیقی در باشگاه استقلال بود، به همان روزها که بمب‌ها در پندار تایم منفجر می‌شدند و محصول جالبی برای باشگاه استقلال نداشتند. آیا استقلال دنبال تکرار همان موقعیت با تعویض چهره‌ها در باشگاه است؟ دو گزینه مربیگری استقلال در یک روز پیشنهاد دریافت می‌کنند و هر دو سالها همکار بوده‌اند. مذاکرات شفاف و مسقیم انجام نمی‌شود و پای افراد مختلفی در پرونده مذاکرات باز می‌شود و مربیان مورد نظر را متعجب می‌کند. فتحی شاید اطلاع دقیق از آنچه حوالی این مذاکرات می‌گذرد نداشته باشد.
۱۱    
آی اسپورت
2019-05-13 01:52:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر