فهرست
لایپزیش ۲-۱ بایرن؛ ردبول به بایرن نمی‌سازد
لایپزیش ۲-۱ بایرن؛ ردبول به بایرن نمی‌سازد

لایپزیش ۲-۱ بایرن؛ ردبول به بایرن نمی‌سازد

بایرن مونیخ در خانه لایپزیش بعد از هفته‌ها ۱-۲ مغلوب شد. لایپزیش موفق شد با ارائه نمایشی فوق‌العاده و در حالی که بخت‌های فراوانی را از دست داد، با نتیجه ۲-۱ بایرن را مغلوب کند. بازی با برتری بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم در دقیقه ۱۰ و روی ارسال دقیق خامس و ضربه سر تمام کننده واگنر به گل اول دست یافت.

 

 

لایپزیش خیلی زود و دقایقی بعد بهترین فرصت را برای جبران داشت اما اولرایش در ۲ مرحله پولسن را در موقعیت تک به تک ناکام گذاشت. در دقیقه ۲۰ باز هم لایپزیش فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر ورنر باز هم با عکس‌العمل اولرایش همراه بود.

در دقیقه ۲۷ این بار بروما با یک  ضربه ایستگاهی دروازه بایرن را تهدید کرد اما باز هم گلر بایرن مانع گلزنی حریف شد، روی کرنر باز هم لایپزیش صاحب فرصت شد اما مدافعان بایرن ضربه ورنر را از روی خط بیرون کشیدند.

 

اما حملات لایپزیش بالاخره نتیجه داد و در دقیقه ۳۷ و روی سراسیمگی مدافعان بایرن، کیتا در محوطه صاحب فرصت شد و با ضربه ای محکم گل تساوی را به ثمر رساند.

 

در ادامه و علیرغم تلاش لایپزیش برای زدن گل دوم، اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

 

 

نیمه دوم نیز با برتری لایپزیش آغاز شد و این تیم بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه به گل دوم رسید. روی پاس دیدنی کیتا، ورنر با دروازه بان بایرن تک به تک شد و با ضربه ای دقیق گل دوم لایپزیش را به ثمر رساند.

 

لحظاتی بعد باز هم ورنر دفاع بایرن را به هم ریخت اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۷۲ پولسن با دروازه بایرن تک به تک شد اما تصمیم گرفت پاس بدهد که مدافعان بایرن از گرد راه رسیدند.

 

در ادامه بایرن به شدت برای جبران گل خورده تلاش کرد و می توانست توسط هوملس به گل برسد اما ضربه سر او از بالای دروازه خارج شد. در دقیقه ۹۲ واگنر در محوطه صاحب بخت خوبی شد اما ضربه او راه به دروازه نیافت تا نهایتا بایرن نتیجه ۱-۲ مغلوب لایپزیش شود.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-03-18 23:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر