فهرست
لیورپول ۲-۰ منچستر؛ شیاطین هم قربانی شدند!
لیورپول ۲-۰ منچستر؛ شیاطین هم قربانی شدند!

لیورپول ۲-۰ منچستر؛ شیاطین هم قربانی شدند!

آی اسپورت - شاگردان یورگن کلوپ که تنها یک بار در این فصل موفق به کسب پیروزی نشده اند که به دیدار رفت برابر رقیب دیرینه شان یونایتد باز می گشت، امشب موفق شدند نتیجه بازی رفت را جبران کرده و با دو گل ویرژیل فن دایک و محمد صلاح، گام بلند دیگری به سمت قهرمانی بردارند. لیورپول بعد از خلق یکی دو موقعت نصفه و نیمه در دقیقه ۱۴ به گل رسید. روی ارسال آرنولد از روی نقطه کرنر، فن دایک با یک ضربه سر تماشایی بالاتر از مدافعان یونایتد موفق به گلزنی شد. دقایقی بعد و روی ارسال عرضی محمد صلاح در محوطه جریمه، روبرتو فرمینو صحب موقعیت گلزنی شد، اما توپ به خوبی روی پای این ستاره برزیلی جفت و جور نشد.

در اواخر نیمه اول بود که بالاخره یونایتد نیز روی دروازه لیورپول آفتابی شد، اما ضربه محکم آنتونی مارسیال با اختلاف کمی از کنار دروازه آلیسون به بیرون رفت. در ادامه و روی پاس عرضی مارسیال، پریرا می توانست گل تساوی یونایتد را به ثمر برساند اما او هر چقدر تلاش کرد نتوانست ضربه نهایی را بزند. در دقیقه ۴۵ و روی پاس عمقی هندرسون، سادیو مانه با دروازه یونایتد تک به تک شد، اما ضربه او با عکس العمل تماشایی دخیا با پا همراه شد و در نهایت نیمه نخست با برتری ۰-۱ لیورپول به پایان رسید.

لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی می توانست به گل دوم دست یابد، اما ارسال عرضی رابرتسون روی پای محمد صلاح جفت و جور نشد و این موقعییت طلایی در شش قدم از دست رفت. در دقیقه ۵۰ لیورپول تا آستانه زدن گل نیز پیش رفت، اما ضربه محکم جوردن هندرسون از فاصله ای نزدیک بعد از واکنش خیره کننده داوید دخیا به دیرک برخورد کرد و در نهایت وارد دروازه نشد.

در دقیقه ۵۷ و با ضدحمله یونایتد، فرد پشت محوطه لیورپول صاحب موقعیت شد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه لیورپول به بیرون رفت. در دقیقه ۶۰ مارسیال بعد از یک و دو با پریرا، در محوطه جریمه لیورپول صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه ضعیف او از بالای دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار فرد خودش در میانه میدان حرکتی انفرادی را آغاز کرده و پشت محوطه لیورپول صاحب موقعیت شد، اما ضربه محکم او با عکس العمل آلیسون مواجه شد.

در دقیقه ۷۸ و روی پاس مارسیال، این بار میسون گرینوود می توانست زننده گل تساوی یونایتد لقب گیرد، اما مهاجم جوان یونایتد از فاصله ای نزدیک در زدن ضربه نهایی موفق نبود. اما در اوقات اضافی لیورپول به گل دوم دست یافت. با پاس آلیسون، محمد صلاح در شرایطی که مدافعان یونایتد برای زدن گل تساوی پیش کشیده بودند، با دروازه این تیم تک به تک شد و با یک ضربه زمینی گل دوم را به ثمر رساند تا لیورپول 0-2 یونایتد را مغلوب کند.

۱    
آی اسپورت
2020-01-19 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر