فهرست
نقل قول های روز: اقتدار پرسپولیس
نقل قول های روز: اقتدار پرسپولیس

نقل قول های روز: اقتدار پرسپولیس

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

اگر حرفی پیش نیاید و حاشیه‌ای درست نکنند، پرسپولیس امسال هم با اقتدار قهرمان می‌شود. من تیمی را نمی‌بینم که جلوی پرسپولیس حرفی برای گفتن داشته باشد. شاگردان برانکو خیلی خوب بازی می‌کنند و امیدوارم دچار حاشیه نشوند و بار دیگر قهرمانی را به همه قرمزها هدیه بدهند.

امیدواری رضا شاهرودی به قهرمانی پرسپولیس در لیگ

جهانیان جزو پدیده‌های مدیریت فوتبال در کشور ماست. دیدید که در همان ابتدای حضورش با دست بالا بردن بازیکنان علی کریمی را به عنوان سرمربی نفت انتخاب کرد و بعد از اینکه چند عکس یادگاری با او گرفت در نهایت آن برخورد را با اسطوره فوتبال کشورمان انجام داد و بعد از آن هم درخشان و سپس آتیلا حجازی را به عنوان سرمربی نفت معرفی کرد و با روندی که او در پیش گرفته بود انتظار می‌رفت که من را هم به عنوان سرمربی نفت انتخاب کند.

واکنش مدیر ورزش و جوانان استان تهران به انتخابش به عنوان سرمربی نفت از سوی مالک این باشگاه

زمانی که بازیکنان در یک تیم حاشیه امنیت داشته باشند و فکر کنند تحت هر شرایطی در ترکیب ثابت هستند باید فاتحه آن تیم را خواند. یک تیم زمانی تیم می شود که هیچ بازیکنی در آن حاشیه امنیت نداشته باشد و هیچ بازیکنی فکر نکند که اگر یک روز در ترکیب ثابت نباشد تیمش ضربه می خورد. پرسپولیس مدتی می شود که به این مرحله رسیده و خدا را شکر در استقلال هم این شرایط ایجاد شده و الان هیچ بازیکنی از پیش فیکس نیست.

دلیل موفقیت استقلال از دید بهروز پرورشخواه

ما در این بازی اصلاً خوب بازی نکردیم و حق سپاهان این بود که برنده شود. فکر می‌کنم در مورد مسائل فنی کادر فنی نظر بدهد، بهتر است، اما ما با پدیده همیشگی فاصله داشتیم و نمی‌دانم چرا خوب بازی نکردیم.

دلیل شکست پدیده مقابل سپاهان از دید میلاد کمندانی

 

 

     
آی اسپورت
2017-12-30 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر