فهرست
پیکان 2 -0 صنعت نفت؛ انتقام گیری یاران تارتار
پیکان 2 -0 صنعت نفت؛ انتقام گیری یاران تارتار

پیکان 2 -0 صنعت نفت؛ انتقام گیری یاران تارتار

آی اسپورت - تیم های پیکان و صنعت نفت در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. پیکان در بازی رفت با نتیجه دو بر یک مغلوب نفت شده بود و نیم فصل را نیز با باخت به پایان رسانده بود. در سمت مقابل هم صنعت نفت که مغلوب ماشین سازی در هفته پایانی نیم فصل اول شده بود برای عقب نماندن از کورس نیاز به برد داشت. برنده این دیدار اما پیکان بود که موفق شد با نتیجه دو بر صفر میهمان خود را شکست داده و ضمن جبران نتیجه بازی رفت، شمار امتیازات خود را به عدد 21 رسانده و یک پله در جدول صعود کند.

 

بازی هفته شانزدهم لیگ برتر؛ دوشنبه: 17/12/11 ؛ ساعت: 15

ورزشگاه: شهدای شهر قدس/ بدون تماشاگر

گروه داوری:مجید محمدی، تورج عیوض محمدی - مهرداد نجفی

 

ترکیب پیکان: علیرضا رضایی،نادر محمدی، اسماعیل بابایی، مجید عیدی، آرمان قاسمی، حسین پورامینی، سید محمد ستاری، امیر روستایی (علیرضا کوشکی 52)، سامان فلاح، رضا جبیره و ابراهیم صالحی

سرمربی: مهدی تارتار

 

ترکیب صنعت نفت: حامد فلاح زاده، محمد اهل شاخه، محمد طیبی، علی عبدالله زاده (عبدالله ناصری 52)، حسین ساکی (امیرحسین فرهادی 82)، مهدی حنفی (محمد حسین زواری 46)، محمود مطلق زاده (حکیم نصاری 82)، طالب ریکانی، حسن بیت سعید، احمد شریعت زاده (محمدرضا غبیشاوی 70) و رضا خالقی فر

سرمربی: سیروس پورموسوی

 

 کارت زرد

علیرضا رضایی (71)

 

شرح گل:

پیکان 1- صنعت نفت 0 (سامان فلاح دقیقه 8): اولین پرتاپ اوت بلند نادر محمدی را در این دیدار سامان فلاح با ضربه سر در دهانه دروازه به گل تبدیل کرد.

پیکان 2-0 صنعت نفت (ابراهیم صالحی 86): روی یک ضد حمله، فرزاد حاتمی با پاسی دیدنی، توپ را پشت مدفعان به ابراهیم صالحی رساند و این بازیکن با طی کردن مسافتی حدود 40 متر، فلاح زاده را در موقعیت تک به تک شکست داده و گل دوم پیکان را به ثمر رساند.

 

دقایق حساس:

دقیقه 10: شوت رضا جبیره از داخل محوطه جریمه را حامد فلاح زاده به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 20:  ارسال روستایی از ضربه کرنر با ضربه سر سامان فلاح همراه شد که این ضربه از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 22: سانتر طالب ریکانی از داخل محوطه جریمه در حالی که می رفت با ضربه سر خالقی فر به گل تساوی تبدیل شود، با عبور توپ از روی سر مهاجم نفتی ها از دست رفت.

دقیقه 28: پاس صالحی را روستایی در دهانه دروازه با ضربه ای خطرناک به سمت دروازه صنعت نفت روانه کرد که این ضربه را فلاح زاده در دو مرحله مهار کرد. دروازه بان صنعت نفت در مرحله دوم توپ را دقیقا از روی خط دروازه دور کرد.

دقیقه 29: رضا خالقی فر در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و در حالی که می رفت گل تساوی را به ثمر برساند، دخالت به موقع پیکانی ها این اجازه را به او نداد.

دقیقه 36: شوت از پشت محوطه جریمه فلاح از بالای دروازه فلاح زاده با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 50: پاس رو به بیرون خالقی فر با ضربه بیت سعید همراه بود که ضربه او را دروازه بان پیکان در حالت درازکش مهار کرد.

دقیقه 52: ضربه خطرناک روستایی از پشت محوطه جریمه را حامد فلاح زاده با واکنشی به موقع مهار کرد.

دقیقه 80: پرتاب اوت نفتی ها با ضربه سر خالقی فر روی پای طالب ریکانی قرار گرفت که شوت خطرناک او را دروازه پیکان به زیبایی مهار کرد.

 

در حاشیه:

* دقایقی پس از گل اول بازی، برخورد توپ به دست مدافع پیکان در داخل محوطه جریمه، اعتراض شدید نفتی ها را به دنبال داشت که معتقد بودند داور بازی باید در این صحنه پنالتی اعلام می کرد.

     
آی اسپورت
2021-03-01 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر