فهرست
خبر بد برای ژنرال؛ فخرالدینی با ذوب تمدید کرد
خبر بد برای ژنرال؛ فخرالدینی با ذوب تمدید کرد

خبر بد برای ژنرال؛ فخرالدینی با ذوب تمدید کرد

آی اسپورت – بعد از این که دیروز قاسم حدادی‎فر هافبک ذوب‌آهن قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد، امروز هم میلاد فخرالدینی به مدت 2 سال دیگر قراردادش را با ذوب‌آهن تمدید کرد. این دو نفر، از بازیکن موردعلاقه امیر قلعه‌نویی بودند و ژنرال در ذوب‌آهن اعتقاد زیادی به آنها داشت و گفته می‌شد آنها احتمالا به همراه قلعه‌نویی به سپاهان خواهند رفت اما این اتفاق نیفتاد و هر دوی آنها با این باشگاه قرارداد خود را تمدید کردند. به ویژه فخرالدینی که با ذوب‌آهن بهترین دوران فوتبالی خود را گذراند و در تیم‌هایی مثل استقلال و تراکتورسازی هم با قلعه‌نویی همکاری کرده بود. تمدید قرارداد او با ذوب‌آهن می‌تواند خبر بدی برای ژنرال باشد.

البته هنوز احتمال جدایی چند بازیکن دیگر ذوب‌آهن و پیوستن آنها به سپاهان وجود دارد. قرارداد استنلی کی‌روش تمام شده و گفته می‌‎شود او قطعا فصل بعد در سپاهان بازی خواهد کرد. خالد شفیعی هم که در نیم‌فصل لیگ هفدهم به ذوب‌آهن رفته بود دیگر قراردادی با این باشگاه ندارد و او هم یکی از مهره‌های موردنظر قلعه‌نویی است. سیدمحمد حسینی بهترین بازیکن فصل گذشته ذوب‌آهن هم یکی از بازیکنان مورد علاقه ژنرال است که البته هنوز یک فصل از قراردادش با این باشگاه باقی مانده است.  

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-05-27 14:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پیروزی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۶
فخرالدینی چیه یه خبر از تیام برو لنگی های کیسه کش احمق بیا سوزش درونیشون به نمایش بذارن...اینقد که لنگی ها درگیر خبرای تیامن و پیگیرش خود استقلالیها نیستن خخخخخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر