فهرست
سرنوشتِ تلخِ از قطر برگشته‌هایِ استقلال
سرنوشتِ تلخِ از قطر برگشته‌هایِ استقلال

سرنوشتِ تلخِ از قطر برگشته‌هایِ استقلال

آی اسپورت – لژیونرهای استقلال که دو سه سال در فوتبال قطر حضور داشتند و ابتدای فصل به این تیم برگشتند، سرنوشت تلخی پیدا کرده‌اند. مجتبی جباری ابتدای فصل پس از حضوری 3 ساله در فوتبال قطر به استقلال بازگشت. بازگشت او بهترین خبر برای هواداران استقلال بود و لیدرها در اولین تمرین او را روی دوش گرفتند تا او روی آسمان ها دور افتخار بزند اما پس از یک نیم‌فصل سخت و پرماجرا، جباری جایی در فهرست این تیم ندارد و وینفرد شفر هم تمایلی به استفاده از او نشان نمی‌دهد.

پژمان منتظری دیگر بازیکن استقلال بود که بعد از 3 سال بازی در قطر به استقلال برگشت. هواداران استقلال امیدوار بودند با آمدن پژمان، ضعف دفاع تیم‌شان بعد از جدایی رابسون جانواریو رفع شود اما او هم از نظر فنی افت کرده بود. او البته دچار مصدومیتی شدید هم شد ولی پس از بازگشت هم با نمایش‌هایی ضعیف و پراشتباه، به نیمکت استقلال بازگشته است. شفر در بازی با تراکتورسازی از او راضی نبود و اشتباه بزرگ او در بازی دیروز که منجر به دریافت گل تساوی از سایپا شد، باعث عصبانیت سرمربی آلمانی هم شد.

حالا هر دو لژیونر فصل گذشته استقلال در قطر که بازگشت‌شان جزو بزرگ‌ترین بمب‌های نقل و انتقالاتی محسوب می‌شد، سرنوشت عجیبی پیدا کرده‌اند. جباری راهی جز جدایی از استقلال ندارد و پژمان باید در سال منتهی به جام جهانی، نیمکت‌نشین روزبه چشمی و مجید حسینی باشد.  

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-01-13 18:43:00
نظر دهید

۳ نظر
آرش6
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
بمب فقط پندار تایم
تاج کبیر
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۱
زیدان آسیا رو با پژمان سوتی همردیف نکنید..جباری بنده خدا دونیمه بازی کرد..شفر احمق ازجباری هم مثل بیت سعید وقائدی بازی نگرفت..منتظری بدرد محلاتم نمیخوره.دور رفت هم باپاس ب عقبش تیمو وارد بحران کرد
۵
ata
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
در شایستگی و اخلاق مداری سید شکی نیست\r\nناراحتی طرفداران از دو بازی اخیر استقلاله \r\nواقعا\" چطوری پسر شفر را گذاشتن آنالیزور \r\nکه تو این دو تا بازی را این قدر بد آنالیز کرده برای پدرش\r\nهم بازی تراکتور و هم بازی سایپا تا موقعی که فرشید اسماعیلی و شجاعیان تو باز هستند بازی پایاپای بود و حتی میشه گفت استقلال سرتر بود اما در هر دو بازی به محض اینکه جابر بجای اسماعیلی اومد داخل زمین تیم حریف بازی را از استقلال گرفتند این موضوع را یه تماشاگر عادی فوتبال فهمید اما شفر و کادرش نفهمیدن\r\nو بدتر از این بعد از مصدومیت داریوش بجای اینکه یه بازیکن پا به توپ و سریع را بیاره که هم بتونه تیم سایپا را عقب نگه داره \r\nمنتظری را میاره تو بازی که اگه عصاره ای براش مونده بود قطری ها \r\nنگهش می داشتن \r\nدلیل دو تا مساوی استقلال اول تعویض مزخرف شفر بعد جابر و پژمان بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر