فهرست
قابل توجه آقای داورزنی: فیفا وارد می شود
قابل توجه آقای داورزنی: فیفا وارد می شود

قابل توجه آقای داورزنی: فیفا وارد می شود

آی اسپورت- بازتاب گسترده مصاحبه محمدرضا داورزنی درباره محرومیت شجاعی و حاج صفی در رسانه های بین المللی خروجی ای داشت که همه از آن می ترسیدند. اینکه فیفا به این ماجرا حساس شود و موضوع را پیگیری کند. خبرگزاری رویترز از قول یکی از سخنگوهای فدراسیون جهانی نوشته: «ما موضوع را در حال‌ حاضر به دقت در حال‌ بررسی کردن آن هستیم و از فدراسیون فوتبال ایران خواسته‌ایم تا درباره این موضوع به ما توضیح بدهد. در حال‌ حاضر هیچ اظهار نظری نمی‌خواهیم انجام دهیم و منتظر پاسخگوی فدراسیون فوتبال ایران خواهیم بود.»

ایسنا هم با اشاره به این موضوع نوشته: تیم ملی توانسته جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد، ولی اگر ثابت شود که دخالت دولت در امور فدراسیون فوتبال صورت گرفته، باشگاه‌ها و تیم‌های ملی ایران حق شرکت در رقابت‌های بین‌المللی را نخواهد داشت.

 

 

۸ ۱۱  
آی اسپورت
2017-08-12 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
اریا
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
کاش یه محرومیت سفت و سخت و تعلیق چند ساله بدن تا حال اینا بیاد سرجاشون...
حسین
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۴
آقای داورزنی ، اگر تیم ما را از حضور در مراسم قرعه کشی جام جهانی محروم بکنند ، تو رو وسط میدن آزادی ، دار میزنیم
بهزاد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۲۱
استاد داورزنی کاری که کره، ازبکستان، قطر، چین و سوریه نتونستن بکنن یه تنه داره با تیم ملی انجام میده. مگر خودمون حریف این تیم ملی بشیم و از جام جهانی حذفش کنیم. آینده رو اجمالی مرور کنیم: از گروه 1 ایران و کره جنوبی مستقیم میرن جام جهانی و ازبکستان میره پلی آف، از گروه 2 ژاپن و استرالیا مستقیم و عربستان میره پلی آف. عربستان و ازبکستان باهم بازی میکنن عربستان میبره میشه تیم پنجم آسیا. فیفا بخاطر زر زر آقای داورزنی و رفقا بابت شجاعی و حاج صفی ایرانو از جام جهانی محروم میکنه عربستانو جایگزینه ایران میکنه و ازبکستانم بعنوان تیم پنجم آسیا میره با هندوراس بازی میکنه. یعنی در صورت محروم کردن شجاعی و حاج صفی عربستان احتمالا جای ما میره جام جهانی. تکرار کنید عربستان بجای ما میره جام جهانی. حالا باز هم به زر زدناتون بابت محروم کردن این دوتا ادامه بدید. عربستان جای ما میره جام جهانی. تابستون سال دیگه از تلویزیون بشینید بازیهای عربستانو نگاه کنید افتخار کنید که بخاطر فلسطین از جام جهانی محروم شدیم.
ناصر
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲
برای این بنده خدا چه اهمیتی داره که فوتبال تعلیق شه .. با همین کارها از ریاست فدراسیون رسیده به معاونت وزیر، مطمئن باشید با این شیرین کاری دوره بعد میشه وزیر ورزش ... این براش مهمه نه چیزه دیگه ای
فرهاد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
اخه دوستان عزیز این ها محروم نمی کنند دعوت نمی کنند و می گویند از نظر فنی مورد تایید کی روش نیستند اینجوری فیفا چکار می تواند بکند؟ اخر جناب داورزنی به هدف خود می رسد
۵ ۱
حمید
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
همه اینا تا زمانی جواب میده که رومون حساس نشده باشن. درست مثل اوایل تحریم ها که ایران هزار تا راه در رو داشت اما بعد سازمان ملل هم فهمید و همه راه های فرار رو بستن. الان در ورزش هم داره کار به همونجا میرسه. یعنی همه فدارسیون های جهانی همه ورزشه ها الان دیگه حواسشون هست که ببینن اگه یه ایرانی به اسرائیلی خورد یه هویی مصدوم میشه یا نه؟ دیگه دلقک بازی آقایون داره به پایان میرسه تا چند وقت دیگه ایشاالله همه این بساطهای بازی نکردن برچیده میشه.
علی ب
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
حکایت حماقت آقایان و فیفا حکایت تا نباشد چوب تره ...!!!! آخه آقای داورزنی و رفقا چرا خودتون رو بیش از این مضحکه و حقیر می کنین ...فیفا اراده کنه دودمان فوتبال ایران رو به باد می ده !!! لطفا قد و قواره خودتون رو درک کنین !!!
حسین
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۹
من فکر میکنم که داورزنی یک گل به خودی زد . چون فدراسیون که نامه ای در مورد محرومیت اونا نداده و فیفا هم چون نامه ای در کار نبوده ، نمیتونه ایران رو تعلیق کنه . اما جناب داورزنی ، تیم ورزش رو برای رای گیری در مجلس ، زیرسوال برد و اگر در این فاصله اتفاقی برای فوتبال ایران بیفته ، بدجوری مجلس ، خدمت سلطانی فر و دوستانش خواهد رسید .
۳ ۱
SS
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
مجلس كه ميگي ياد ضايع بازي سلفي گرفتن با اون خانومه چي بود اسمش،اون ميوفتم،دادا نماينده هاي مجلس همچين آدمهاي بي سوادي هستن تو انتظار داري كسيو بازخواست كنن؟!!!همه اش باند و باند بازيه
۵
میلاد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
کلا قوانین فیفا را به شوخی گرفتیم یه بار تعلیق شدیم درس عبرت نشد برامون. ورزش هم باید از این برادران ارزشی ضربه بخوره
۲
مهدی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۵
به خون اباعبدالله قسم می خورد اگرفیفا به این علت فوتبال ایران رادر جام جهانی محروم کند وسط میدان آزادی داورزنی راشخصا دار میزنم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر