فهرست
نگرانی کی‌روش مقابل کره: شروع طوفانی در هر نیمه
نگرانی کی‌روش مقابل کره: شروع طوفانی در هر نیمه

نگرانی کی‌روش مقابل کره: شروع طوفانی در هر نیمه

آی اسپورت- زدن 6 گل در سه بازی دور مقدماتی، کره جنوبی را تبدیل به گلزن‌ترین تیم این دوره انتخابی جام جهانی کرده است. نمایش کره در سه بازی با چین، سوریه و قطر چندان درخشان نبود اما آن‌ها دو بازی از این سه بازی را با نتیجه مشابه 3-2 بردند تا هم امتیاز با ایران، در صدر جدول گروه قرار داشته باشند و عنوان بهترین خط حمله را هم بدست آورند. نکته جالت اینجاست تمام گل‌های کره، در بازه زمانی خاصی زده می‌شود.

در هر دو بازی با چین و قطر، کره جنوبی ابتدا در 20 دقیقه ابتدایی بازی یک گل زد و جلو افتاد. بعد تا پایان نیمه، بازی در اختیار حریف بود. آن‌ها در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم هم در فاصله کمتر از 5 دقیقه، دو گل به حریفان‌شان زدند و کار آن‌ها را تمام کردند. در بازی با چین، گل اول کره در دقیقه 20 و گل‌های بعدی پشت سر هم در دقایق 62 و 66 زده شدند. بازی با قطر هم کره دقیقه 11 جلو افتاد و بعد از خوردن دو گل، در دقایق 56 و 58 بازی را برگرداند.

بر خلاف شروع طوفانی، کره‌ای‌ها در دقایق پایانی هر نیمه به مشکل می‌خورند. قطر در دقایق پایانی نیمه اول یک گل و چین، در 20 دقیقه آخر بازی دو گل به کره جنوبی زدند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-10-10 18:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴
كاش ورزشگاه خالي نباشه. از اونجا كه سايت بليط فروشي مختل شد احتمال ميدم دلواپسان و متحجرها به خاطر كنترل بازي خواستند تعداد تماشاگران بازي كم باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر