فهرست
مس ۰-۱ تراکتور؛ گل با تعویض طلایی
مس ۰-۱ تراکتور؛ گل با تعویض طلایی

مس ۰-۱ تراکتور؛ گل با تعویض طلایی

آی اسپورت - محمد عباس‌زاده برخلاف روند حملات مس توانست دروازه این تیم را باز کند و تراکتور را به سه امتیاز ارزشمند برساند.

 

هفته چهارم لیگ برتر؛ چهارشنبه: ۹۹/۹/۱۲ ؛ ساعت ۱۶:۱۰

استادیوم: شهدای صنعت مس رفسنجان/ بدون تماشاگر

داور: محمدرضا تارخ، محمد هاشمی‌نسب و نجف پناهی

 

ترکیب مس رفسنجان: ناصر سالاری، حامد نورمحمدی، مسیح زاهدی، محمد آقاجانپور، عقیل کعبی، میثم نقی‌زاده(۸۸- محمد قاضی)، محمد حسین کریم‌زاده(۷۴- رحیم زهیوی)، سجاد آشوری، محسن آذرباد(۸۲- علیرضا نقی‌زاده)، مهرداد رضایی(۷۴- قائم اسلامی‌خواه) و فراز امامعلی

سرمربی: محمد ربیعی

 

ترکیب تراکتور تبریز: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، حمید بوحمدان، میلاد فخرالدینی، میثم تیموری، اکبر ایمانی، سعید مهری، اشکان دژاگه(۹۱- وفا هخامنش)، احسان حاج‌صفی، سعید واسعی(۷۰-محمد قنبری) و عکاشه حمزویی(۷۰- محمد عباس‌زاده(۹۴- محمدجواد مولایی))

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

اخطار: مسیح زاهدی از مس، محمدرضا اخباری و اشکان دژاگه از تراکتور

 شرح گل:

مس صفر - تراکتور ۱ (دقیقه ۸۶: محمد عباس‌زاده): ارسال اشکان دژاگه از روی ضربه ایستگاهی میانه زمین را هادی محمدی با ضربه سر به عقب پاس داد تا محمد عباس‌زاده با شوت روی پای چپ دروازه مس را باز کند.

 

لحظات حساس:

۱۰- سرتوپ و شوت پای چپ سعید مهری از پشت محوطه جریمه دراختیار سالاری قرار گرفت.

۱۴- فرصت گلزنی عالی برای مس توسط فراز امامعلی به بیرون رفت و ضربه سر او روی ارسال دقیق محسن آذرباد از جناح راست زمین ثمری نداشت.

۱۹- تراکتور روی توپ‌گیری دژاگه و پاس حاج‌صفی به سعید واسعی ضدحمله ایجاد کرد که پاس بلند او از میانه میدان به پشت مدافعان مس را حمزویی نتوانست استفاده کند و شوت روی پای چپ این بازیکن راهی اوت شد.

۲۷- شوت راه دور سجاد عاشوری دقت لازم را نداشت و در دو مرحله توسط اخباری جمع شد.

۳۴- ارسال کوتاه احسان حاج‌صفی از روی ضربه ایستگاهیِ سمت راست زمین و شوت دژاگه با اختلاف کمی از کنار دروازه مس به بیرون رفت.

۳۷- پرتاب بلند حاج‌صفی با ضربه پشت سر حمزویی در مقابل دروازه خالی مس فرود آمد، اما مدافع این تیم به زیبایی توپ را از روی خط بیرون کشید و اجازه گلزنی به تراکتور نداد.

۳۸- سانتر خطرناک آذرباد از سمت راست زمین به مقابل دروازه تراکتور را هادی محمدی با ضربه سر به کرنر دفع کرد.

۳۸- ضربه سر مسیح زاهدی روی ارسال آذرباد به تیرک افقی دروازه تراکتور اصابت کرد و با بدشانسی مسی‌ها تبدیل به گل نشد.

۴۱- کریم‌زاده به زیبایی فخرالدینی را جای گذاشت و با شوت در عرض قصد داشت امامعلی را در مقابل دروازه خالی تراکتور صاحب توپ کند که هادی محمدی توپ را به کرنر زد.

۴۱-  ارسال آذرباد از روی کرنر و دفع ناقص اخباری به عقیل کعبی رسید که شوت زمینی این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

۴۳-  موقعیت جدی تراکتور روی شوت نه چندان خوب حاج‌صفی به تیموری رسید که این بازیکن هم نتوانست دروازه مس را باز کند و شوت خود را به بیرون زد.

۴۸-توپ در بهترین شرایط با ارسال آذرباد از روی ضربه آزاد سمت راست زمین به عقیل کعبی رسید که ضربه سر او با کمترین اختلاف از کنار تیرک عمودی دروازاه تراکتور رد شد.

۵۴- کریم‌زاده بازهم فخرالدینی را به راحتی جای گذاشت و از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد که ضربه او با واکنش اخباری دفع شد.

۶۰- سجاد آشوری روی ضد حمله سریع مس می‌توانست گل اول تیمش را به ثمر رساند که شوت پای چپ او را با عکس‌العمل خوب اخباری راهی کرنر شد.

۶۶- داور خطای پشت محوطه بوحمدان روی بازیکن مس را اعلام نکرد و خطای هند آقاجانپور را گرفت که این اتفاق با اعتراض نیمکت‌نشینان مس همراه بود.

۷۰-  شوت پای چپ و زمینی مهری دقت لازم را نداشت و به بیرون رفت.

۷۸/ حرکت خوب قنبری و پاس در عرض او با شوت کم‌دقت دژاگه به اوت رفت.

۸۳- سجاد آشوری با حرکت عالی از میانه زمین و یک- دو با نقی‌زاده، ارسال خطرناکی از سمت راست زمین به بعد از تیرک دوم انجام داد که پس از پاس زهیوی با ضربه سر، مهاجم مس برخوردی با مدافع تراکتور داشت و نتوانست گلزنی کند.

۹۳- شوت علیرضا نقی‌زاده از پشت محوطه جریمه بی‌دقت بود و به بیرون زده شد.

۹۵- رحیم زهیوی فرصت استثنایی مس برای زدن گل مساوی را هدر داد و روی توپ ارسالی از میانه زمین و در مقابل دروازه خالی تراکتور، توپ را به اوت فرستاد تا نتواند تیمش را از شکست نجات بدهد.

 

 

در حاشیه

* نام مسعود شجاعی، کاپیتان تراکتور در فهرست این تیم مقابل مس حضور ندارد.

* مسیح زاهدی، مدافع میانی مس رفسنجان با خروج از قرنطینه کرونایی به ترکیب تیمش برابر تراکتور اضافه شده است.

* بازی با یک دقیقه سکوت به احترام شهادت محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای آغاز شد.

* میلاد فخرالدینی با سر بانژاد شده در نیمه دوم به بازی ادامه می‌دهد.

* در دقیقه ۶۴ علیرضا منصوریان، سرمربی تراکتور بخاطر اعتراض به داوری کارت زرد گرفت.

۱    
آی اسپورت
2020-12-02 18:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر