فهرست
سوال روز؛ چرا حسینی به ۹۰ نرفت؟
سوال روز؛ چرا حسینی به ۹۰ نرفت؟

سوال روز؛ چرا حسینی به ۹۰ نرفت؟

آی اسپورت – شایعاتی که بعد از اعلام حضور سیدحسین حسینی در برنامه 90 شنیده می‎شد به حقیقت پیوست و این بازیکن دیروز با مخالفت علنی و رسمی باشگاه استقلال نتوانست در این برنامه حاضر شود. حسینی البته خودش تمایل زیادی برای حضور در این برنامه داشت و موافقتش را هم اعلام کرده بود اما این مدیران باشگاه بودند که مانع این اتفاق شدند. فردوسی‎پور دیشب اعلام کرد که ظاهرا مسئولان باشگاه استقلال برای این که تمرکز دروازه‌بان جوان‌شان در آستانه بازی با سایپا و شکستن رکورد گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران از دست نرود مانع حضور او در 90 شده‎اند! البته آنها وعده داده‌اند که حسینی می‌تواند در برنامه هفته آینده 90 به استودیو برود و با عادل گفت‌وگو کند.

باید ساده‌لوح باشیم که این دلیل را از مدیران باشگاه استقلال بپذیریم. حداقل این که ترس از دست رفتن تمرکز، می‌تواند آخرین دلیل و بهانه برای نرفتن او به برنامه 90 باشد. اگر «تمرکز» دلیل اصلی نیامدن حسینی به 90 باشد او هفته بعد هم نباید در این برنامه حاضر شود چرا که استقلال جمعه آینده با پدیده در مشهد بازی حساسی دارد که دستکمی از بازی با سایپا ندارد.

کیست که نداند استقلالی‎ها – چه مدیران این تیم و چه هوادارانش – مدت‎هاست با برنامه 90 رابطه خوبی ندارند و دل خوشی هم از فردوسی‎پور ندارند؟ البته دلایل آنها برای دلخوری از دست فردوسی‌پور، مثل دلایل پرسپولیسی‌ها و تراکتوری‌ها کاملا غیرمنطقی، احساسی  و جانبدارانه است. آنها معتقدند مجری 90 با تیم آنها مشکل دارد و برای‌شان حاشیه ایجاد می‌کند و به همین دلیل با رد کردن دعوت او – به زعم خودشان – سعی می‌کنند از ایجاد حاشیه برای تیم جلوگیری کنند. همین حالا از صدر تا ذیل باشگاه و هواداران استقلال عادل فردوسی‌پور را مقصر محرومیت سرور جپاروف می‌دانند و معتقدند حرکت این بازیکن یک اتفاق عادی است که در فوتبال رخ می‌دهد!

البته جلوگیری از حضور حسینی در برنامه 90 یک دلیل دیگر هم دارد و آن نگرانی از اتفاقاتی است که برای بعضی از مهمانان این برنامه می‌افتد. به احتمال زیاد مدیران استقلال نگران ناکامی حسینی در شکستن رکورد تاریخ فوتبال ایران بعد از حضور در برنامه 90 هستند. خود فردوسی‌پور هم دیشب به این موضوع اشاره کرد و البته اعلام هم کرد که اگر چنین نگاهی در میان مدیران باشگاه استقلال وجود دارد، پس جادوگران و رمالان حق دارند در این فوتبال جولان بدهند!  

از دست رفتن تمرکز، قطعا آخرین و بی‌اهمیت ترین دلیل عدم حضور حسینی در برنامه 90 است و ناراحتی مدیران و هواداران استقلال از فردوسی‌پور و البته اعتقاد به فرضیه پوچ و مسخره نحسی صندلی 90 برای مهمانانش مهم‌ترین دلیل نیامدن حسینی به 90 بود. کاش مدیران استقلال هم مردم را ساده فرض نمی‌کردند و با صراحت و صداقت دلیل اصلی اجازه ندادن به حسینی را اعلام می‌کردند.

۱۹ ۱۷  
آی اسپورت
2018-01-09 15:03:00
نظر دهید

۱۷ نظر
سعید از خوزستان
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
چطوری برنده شدن نوروزی معجزه بود ، خرافات نبود؟!
دوستاره**
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
آقای فردوسی پور ماجرای حق پخش چی شد؟ ماجرای انتقال بازیکنا و ... چی شد؟ نود فقط تا جایی بی طرفه که به دکورش بیاد!
سعید از خوزستان
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
ما تاجیا چون فردوسی پور کثافت کاریا و دزدیا و فسادامون رو معلوم میکنه ازش متنفریم
عمر‌خربین
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
ساکت میشی یا دوباره پنج تای دیگه بدم به خوردت
احمد
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
تو یکی وجودشو داری با اسم یه تاجی کامنت نزار... بعدش چرندیات متفنتو بلغور کن... آب دریا با دهن سگ نجس نمیشه
Kean
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
به جای این جانبداری کورکورانه از برنامه نود،یه نگاهی به مجری برنامه محبوبتون کنید وکمی قوه ی تعقلتون رو اگه زحمتی براتون نداره به کار بندازین،که چرا استقلالیها سالهاست با این مجری مشکل دارن،میگی هوادار تراکتور و پرسپولیس هم همینطور مشکل دارن،در حالی که فقط امساله که پرسپولیسا بااین به مشکل خوردن،اونم نه اکثریت هواداراشون،ولی اکثریت استقلالیها سالهاست با این آقا مشکل دارن،برنامه نود تا حدود سال ۸۹-۹۰بدون مشکل بود ولی با افزایش بیننده و البته رشد فضای مجازی این آقا به محبوبیت خودش و برنامه اش غره شد تا جایی که فکر کرد همه کاره فوتبال ایرانه و حتی میتونه علایق رنگیشو در برنامه ای که شعارش عدالته و از رسانه (به اصطلاح) ملی پخش میشه،دخالت بده،علایق رنگیشو دخالت داد،عدالتی که ازش دم میزد رو زیر پاش گذاشت و رفته رفته اکثریت استقلالیا تمایلشون به این برنامه رو از دست دادن،من خودم که امکان نداشت هیچ وقت برنامه نود رو از دست بدم،الان پنج ساله که این برنامه رو نمیبینم،چون سمت و سوش کاملا مشخصه
ناشناس
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
مگه غیر اینه ؟ تو همین سایت کوچک چه قدر به هم بی احترامی می کنیم و چه قدر خیلی ها مطالب می نویسند چه قدر شما طرفدار استقلال و پرسپولیس را نوشتید چه قدر حاشیه ؟ حالا شما فکر کن این اتفاقات علنی و در حضور همه اتفاق بیفتد
آرش
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
دلیلش بنگه آقا بنگ، باشگاه و هوادار کلا بنگی و متوهمن و سیر آفاق و انفس میکنن، همین الان بگو کی قهرمان این فصل میشه میگن استقلال اگه کمیته انضباطی و مجلس شورای ملی و سردار اسعد و فیفا و سازمان ملل و ماجد عبدالله اجازه بدن، بگو فصل قبل کی قهرمان شد میگن با لابی فیفا و کمپانی هند شرقی، و با دست‌های پشت پرده حکومت مستبد چین و عمال ک.گ.ب، پرسپولیس شد. حالا اگه در مورد دو فصل پیش ازشون بپرسی (در حالی که با مشت به سینه میزنن و غنج میرن) میگن تیم دوست و برادر و هم‌مکتب استقلال خوزستان، تازه صنعت نفتم از لیگ یک اومد بالا که شرتش آبی بود.
دیشبم گویا جنسش خوب بوده توهم زدن که اگه برن برنامه گل میخورن، خودشونم میدونن واسه تاکتیک‌پذیری بالای تیمه که گل نمیخورن آخه، گویا قبلا زعفر جنی که استقلالی بود هواشون رو داشته، ولی خب الان جعفرشون زمامدار امور جنه که پرسپولیسیه، بنابراین باید دقت کرد.
بهرام
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
شما که خودتون کارشناس بنگید ظاهرا دستورالعمل مصرفش رو خیلی بلد نیستید احتمالا زیاده روی کردید !
محمد
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
غیر منطقی و متعصب هواداران فردوسی پور هستند که هیچ انتقادی را به فردوسی پور بر نمی تابند.
ali
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
حالا بذار محرومیت چپاروف تموم بشه،تا نوبت به بقیه برسه!
Mahyar
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
یه مجری سالم هم که باشه تو‌ این صدا و سیما،عادل فردوسی پور
edi
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
هرکسی مسبب این کار بوده تصمیم درستی اتخاذ کرده.بحث فقط مربوط به محرومیت جپاروف نیست.بارها و بارها طی سال های اخیر شاهد اون بودیم که سر یک پنالتی نگرفته جناب «عادل»چه آیتم های مختلفی در برنامه نود تدارک دیده ولی بوده چندین و چند هفته پشت هم داوری ها برعلیه استقلال بوده ایشون ککش هم نگزیده.ما همه اخبار رو ازرسانه ها دنبال می کنیم و هیچ نیازی به برنامه نود نیست.مگه این همه برنامه انتقادی داشته چه کمکی به فوتبال کرده؟
آبی بیکران
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
به شخصه تا سال ۹۰ برنامه ایشونو دوس داشتم ولی با یه غرور مسخره و وارد شدن به بازی دلالی و فسا ایشون دیگه آدم سالمی نیستو صدالبته یه نگاه مغرضانه که کلا به ضرر فوتباله... اصولا این برنامه نباشه فوتبال مسیر بهتری خواهد داشت
احمد
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
چه ربطی به مدیران سیب زمینی داره.... هوادارا درخواست دادیم که به این برنامه تخریب گر نره... تیم ماست دوست نداریم به صدا و سیمای میلی بره... لطفا شما هم دیگرانو احمق فرض نکنید!
Sima
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
فردوسی پور فرزند خلف صدا و سیماست. استاد بلامنازع فرافکنی قطعا این فرزند خلف هرگز نمیاد بگه بخاطر مخالفت طرفداران استقلا ل نیومد بلکه به همون روش صدا و سیما 100 تا عیب رو بقیه میزاره که خودشه خوب نشون بده همه خرافاتین به جز فردوسی پور.
بعدم همه طرفدارا اشتباه فکر میکنن فقط آی اسپورت و 90 خوبن.نمیدونم از کی تا حالا یه کارمند با سابقه 18 سال در صدا و سیما راست میگه و مردم دروغ.
خدمت دوستانی که میگن فردوسی پور به نفع پرسپولیس کار میکنه ابدا اینطور نیست چون اینقد منفعت طلب شده که دیگه تمایلات رنگیشو فراموش کرده من متاسفم که اینقد دیر شناختمش امیدوارم طرفدارا و بازیکنان پرسپولیس هم تحریمش کنن. هرگز تبعیضشو برای شب بازی تیم ملی و پرسپولیس با الهلال فراموش نمیکنم
معین
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
دوست محترم نادیده گرامی که حتی جرات نکردی اسم مبارکت رو زیر محصولی که از خودت بجا گذاشتی بگذاری لابد خجالت می کشیدی
اشکال نداره ...ولی خداوکیلی یعنی برنامه نود هیچ جایی برای انتقاد نداره؟؟یعنی پرفکت پرفکت... عالی عالی بدون هیچ نقدی؟؟؟برادر یا خواهر گرامی فکر نمی کنی کسی که ادعا می کند یک برنامه هیچ جای نقدی ندارد بیشتر بی منطق نیست؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر