فهرست
مرفاوی: بیگانه‌ها دو هفته‌ای حقم را گرفتند!
مرفاوی: بیگانه‌ها دو هفته‌ای حقم را گرفتند!

مرفاوی: بیگانه‌ها دو هفته‌ای حقم را گرفتند!

آی اسپورت – صمد مرفاوی سال‌ها بود که از باشگاه استقلال طلب داشت. او به گفته خودش بابت این طلب حتی حکم کسر امتیاز استقلال را هم گرفته بود اما نتوانسته بود به پولش برسد. تا اینکه چند هفته پیش ماجرا را به AFC کشاند و جالب اینکه خیلی زود به پولش رسید. در این مدت عده‌ای به شدت از مرفاوی انتقاد کردند که چرا او کار را به AFC کشانده است. چون ممکن بود این کار به قیمت حذف استقلال از آسیا تمام شود. اما حالا به هر ترتیب پرونده با پرداخت مطالبات او تمام شده است. حرف‌های مرفاوی را بخوانید. او دلش از بعضی‌ها حسابی پر است:

از استقلال شکایت هم نکرده بودم

من مطالباتم را گرفتم و پرونده هم شب گذشته بسته شد. می‌دانستم که به مطالباتم می‌رسم ولی یکسری آقایان تند رفتند که آنها را نمی‌بخشم. همان‌هایی که به من انگ وطن‌ فروشی زدند! آقایان خودشان قائله را درست کردند در حالی که من اصلا از استقلال شکایت نکرده بودم. من فقط نامه‌هایی را که به فدراسیون فرستاده بودم در اختیار کنفدراسیون فوتبال آسیا گذاشتم و آنها همه چیز را پیگیری کردند. من که می‌دانستم استقلال به خاطر ۱۳۰ میلیون حذف نمی‌شود اما ای کاش آقایان من را مقابل مردم قرار نمی‌دادند.

نمی‌گذاشتم استقلال حذف شود

من آدمی نبودم که اجازه بدهم استقلال از آسیا حذف شود و اگر اینگونه بود در این ۶ سال حکم کسر ۶ امتیاز را به اجرا می‌گذاشتم. همه شاهد هستند که به احترام هواداران سکوت می‌کردم و حرف نمی‌زدم و دوست داشتم که از طریق تعامل با مدیران همه چیز پیش برود اما آقایان به حرف من گوش نمی‌کردند.

حق زن و بچه‌ام را گرفتم

از خیلی اتفاقات ناراحتم چون آقایان مرتب مصاحبه می‌کنند و می‌گویند کاش مرفاوی به خودی‌ها مشکلش را می‌گفت، هفت سال به خودی‌ها حرفم را زدم هیچ کس توجه نکرد، دو هفته به خارجی‌ها گفتم کارم را راه انداختند. آقایان بدانند من به هم دین و مذهب خود رو انداختم تا حق زن و بچه‌ام را بگیرم ولی کسی به حرف من گوش نمی‌کرد، آیا راه چاره‌ای وجود داشت؟ فقط من به این آقایان می‌گویم که اینقدر از هوادار سوء استفاده نکنند و بازیکنانی را که از این باشگاه طلب دارند را مقابل مردم قرار ندهند. برای آن عده که با استفاده از هوادار سوء استفاده می‌کنند متاسفم و انصافا باید بگویم درمورد دریافت مطالباتم بعد از هفت سال مظلوم واقع شدم. نه اینکه حالا به خاطر اینکه پولم را گرفتم این حرف‌ها را بزنم اما لطفا کسانی که برای تیم زحمت کشیدند را مقابل مردم قرار ندهید و به جای این کارها حقشان را پرداخت کنید.

۵۲ ۴  
آی اسپورت
2017-12-26 16:41:00
نظر دهید

۴ نظر
سوشاتاجی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
زحمات شما و افتخارآفرینی هایت در عرصه مربیگری را فراموش نمیکنیم صمد خان .امثال شما باید چند برابراین پول را میدادید تا بذارتون مربی پایه های استقلال .لطفا منت نذارید ک دست بیسواد و پرمدعای همتون برا ماها چندین ساله روشده .خداروشکر دور باطل و مضحک خان و داداش و ژنرالها خارج شدیم و بالاخره مدیران بی کفایت ما هم از خواب بیدارشدن البته بافشار هوادار
۸
امین لاجوردی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
هر چند خوشحالم که حقتو گرفتی ولی لطفا دیگه در مورد استقلال حتی حرف هم نزن اگه این استقلال نبود هیشکدومتون الان طلبی هم نداشتین کی ب شماها تیم میداد؟؟
استقلالی فقط هواداری که با وجود نتایج فاجعه و مدیریت دیکتاتورگونه، بدون هیچی از تیمش همیشه حمایت کرده
محسن
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
ماشاله تیم مورد علاقه من عجب هوادارهای فهیم و باشعوری دارد! یارو بعد از یک دهه،پولش را گرفته،چه شر و وری براش تلاوت میکنند! شما اگر تعصب را دلبخواه تعریف میکنید،چند میلیون به باشگاه قرض بدهید و چند سال بعد بگیرید.شما توقع دارید کسی مفت و مجانی کار کند؟!
استقلالی واقعی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
نمیدونم بقیه رو چی فرض کردی که خودتو اسنقلالی جا میزنی.هرچی بقیه رو فرض کردی خودتی.منتها ایشون که شما یارو صداش کردی،خدا میدونه قراردادش در سال ٨٨ چقد بود که صدوسی میلیونش باقی مونده بود!!یک مربی بی دانش و بی سواد که با یه تیم پرستاره در دومقطع سوم و چهارم شد و دو دربی رو به راحتی باخت.اینا شاهکارهای واعظ آشتیانی موتلفه ایه که قصد نابودی استقلال رو داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر