فهرست
واکنش کلوپ به احتمال حضور در تیم ملی آلمان
واکنش کلوپ به احتمال حضور در تیم ملی آلمان

واکنش کلوپ به احتمال حضور در تیم ملی آلمان

آی اسپورت – امروز رسما اعلام شد که یوواخیم لوو بعد از رقابت های یورو 2020 هدایت آلمان را بر عهده نخواهد داشت تا گمانه زنی ها در مورد جانشین او از همین حالا آغاز شود. یورگن کلوپ که یکی از نامزدهای اصلی مطرح شده در رسانه هاست، در نشست خبری پیش از دیدار مقابل لایپزیش اذعان داشت به قراردادس با باشگاه لیورپول پایبند است.

یورگن کلوپ گفت: "من خواهان هدایت تیم ملی آلمان در تابستان پیش رو نیستم. یوواخیم لوو عملکرد فوق العاده ای در این تیم داشت و یکی از موفق ترین سرمربیان تاریخ فوتبال این کشور لقب گرفت. درک می کنم او می خواهد عملکرد درخشانی در یورو 2020 داشته باشد و بعد از یوواخیم لوو نیز یک سرمربی بزرگ دیگر آلمانی از بین این همه سرمربی خوب، هدایت این تیم را به عهده خواهد گرفت.

سه سال دیگر از قرارداد من با لیورپول باقی مانده است. این یک موضوع ساده است، شما قراردادی می بندید و تلاش می کنید به آن پایبند باشید. می خواهم بگویم که من در این باشگاه و در کنار هواداران بسیار خوشحالم و این تنها چیزی است که می توانم بگویم."

دیدار مقابل لایپزیش: "خوشحالم که از فرصت حضور در بازی چهارشنبه مقابل لایپزیش برخوردار هستیم. ما اخیرا در این فصل و در دیدار مقابل تیم هایی چون تاتنهام و وستهام عملکرد خوبی داشته ایم ایم. ثبات مسئله ای است که هیچ ارتباطی با استادیوم آنفیلد ندارد. شما همیشه در بازی بعدی شانس دارید و تنها نیمی از دیدار مقابل لایپزیش سپری شده است. ما باید بازی خودمان را انجام دهیم. 95 دقیقه پیش رو داریم و باید نمایش خوبی ارائه دهیم.

من فکر می کنم عدم حضور هواداران فقط کمی روی عملکرد ما تاثیر گذاشته، نه خیلی زیاد. در واقع معتقدم اگر هواداران نیز در استادیوم بودند آنچه اکنون اتفاق افتاده رخ می داد. هواداران در لحظات سخت به ما خیلی کمک می کنند. آنها باعث قدرتمندتر شدن ما می شوند و من فکر می کنم حتی بدون حضور هواداران نیز باید بهتر عمل کنیم."

     
آی اسپورت
2021-03-09 21:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر