فهرست
مسیر دشوار استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا
مسیر دشوار استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا

مسیر دشوار استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا

آی اسپورت - بعد از اعلام سهمیه ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، تیم‌های پرسپولیس و سپاهان به طور مستقیم وارد مرحله گروهی شدند و دو نماینده دیگر کشورمان، استقلال و شهرخودرو باید در مرحله پلی آف حاضر شوند و پس از صعود در این مرحله وارد جدول گروهی لیگ قهرمانان آسیا شوند. طبق برنامه ریزی انجام شده استقلال در گام اول باید با برنده تیم‌های الکویت کویت و الفیصلی اردن به رقابت بپردازد و در صورت پیروزی در این دیدار باید میهمان الریان قطر باشد.

تیم الکویت یک ماه پیش درمهمترین دیدار خود در دیدارسوپرجام کویت به مصاف حریف دیرینه اش القادسیه رفت و با نتیجه یک بر صفر مسابقه را واگذار کرد تا اولین جام معتبر فصل را از دست دهد، اما این تیم همچنان صدرنشین لیگ کویت است و اگر موفق شود از سد الفیصلی اردن بگذرد حریف سرسختی برای استقلال خواهد بود. همچنین الکویت در فصل نقل‌و‌انتقالات هم عملکرد خوبی داشت، آنها موفق شدند با علاعباس مهاجم مدنظر پرسپولیس قرارداد ببندند و در کنار او امجد عطوان عراقی را هم به خدمت بگیرند.

اما دیگر حریف احتمالی استقلال، الفیصلی صدرنشین قاطع لیگ اردن و شانس اول قهرمانی در این کشور است. از مهمترین بازیکنان الفیصلی می‌توان به دومنیک مندی هافبک سنگالی و الویس چیکاتارا نیجریه‌ای اشاره کرد که در خط حمله بازی می‌کند. تیم‌های الفیصلی اردن و الکویت کویت فردا در شهر امان پایتخت اردن به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا اولین رقیب استقلال در مرحله پلی آف مشخص شود.

به نظر می‌رسد مسیر استقلال برای راهیابی به مرحله گروهی مسابقات دشوار باشد، شاید از نظر هواداران مهمترین تیم برای صعود به مرحله بعد الریان قطر باشد، اما نباید از تیم‌های الکویت و الفیصلی اردن هم غافل شد دو تیمی که صدرنشین لیگ کشور خود هستند و می‌توانند مهمترین آزمون مجیدی در استقلال باشند.

۳    
آی اسپورت
2020-01-13 23:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر