فهرست
یک بام و چند هوا به سبک منصوریان
یک بام و چند هوا به سبک منصوریان

یک بام و چند هوا به سبک منصوریان

آی اسپورت - علی منصوریان در حالی در در برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کرده بود که ژست فرهیختگی فوتبال  و فرارنگی بودن او چشمان هر ببینده ای را گرد می کرد. ظاهرا علی منصوریان هر چه نباشد موج سوار قهاری هست. او که همین چند روز پیش خود رو داماد ترک ها و بهتر بگوییم آذری زبان ها معرفی کرده بود و بعد آن مدعی رفتن به کلاس ترکی برای یادگیری این زبان شده بود و نشان می داد که همه چیز آرام هست بعد از اخراج از تراکتورسازی حالا باشگاه تراکتور را متهم به عدم همکاری حتی در سطح امکانات اولیه همچون ملانژ تمرین می کند و از آقا مجید تدارکاتچی دوست داشتنی آنها و حسن آذرنیا نام می برد و قرار و مدار برای پوشیدن برند آدیداس توسط باشگاه که اتفاقا در همین راستا خود را مدافع جنس ایرانی و تولید ایرانی نشان می دهد و از حمایت تولید داخلی می گوید.

او که در قالب یک کارشناس بی طرف فوتبال صحبت می کرد همچنین از کادر فنی پرسپولیس به نوعی تشکر کرده  که با این شرایط به فینال آسیا رسیده و اینکه حامی شیری و نورالهی شده که خانواده دار هستند. ضمنا محمود فکری را مانند خودش از جنس استقلال دانسته هر چند ظاهر خشن او را برخلاف قلب رئوف و مهربان دانسته. او تراکتور و تغییراتش را حاصل مالک محور بودن این تیم در تفکر و عمل می داند و عجیب تر از همه در ظاهر از سرمربی گری مسعودجان بسیار استقبال نمود.

او با شکل پهلوانانه منشانه ای از تهدیدها درباره حضورش در این برنامه گفت و خود را بچه فلان جای شهر بودن معرفی کرد ضمنا نسل نود و هشتی ها را زودرنج معرفی کرد و در ادمه از ابراهیم شکوری مهمان تصویری برنامه خیلی زیر پوستی درباره کری که خواند خرده گرفت که اهالی فوتبال بخصوص پیشکسوتان نباید به کری خواندن روی بیاورند و این حوزه را به هوادارن واگذار کنند. اتفاقا علی منصوریان دیشب به عنوان منجی فوتبال حرف می زد و احتمال کاندیداتوری ریاست فدراسیون توسط زنوزی و اگر او رای بیاورد چه بر سر قرمز و آبی خواهد آمد.

از علی منصوریان  به عنوان یک هافبک طراح و تمام عیار در زمان بازیگری که جام جهانی را هم درک کرده انتظارها همین هست، باید امثال او نقش مصلح و آشتی دادن فوتبال را با ارکان مختلف و سطوح جامعه بر عهده بگیرند و بی طرف و غیر مغرضانه فضای فوتبال را شفاف کنند اما ای کاش جناب منصوریان روزگاری را به یاد آورد که در همین صدا وسیما از نشستن روی صندلی قرمز بری جلب توجه و متعصب نشان دادن خود سرباز زد و ای کاش که حالا ابراهیم شکوری را نصیحت می کند که اتفاقا شاید کار درستی از نگاه  دیشب او باشد یک نهیب ریزی هم به پیشکسوتان تیم مورد علاقه خود بزند تا صغری و کبری هایی که به هم می بافند این فوتبال را بیش از پیش حرف و حدیث دار نکنند و چالش های مضر برای این فوتبال مشکل دار ایجاد نشود، آقای منصوریان هنوز درگیری های فیزیکی کادر فنی شما با کادر فنی صبای قم در کنار زمین در اذهان عمومی هست و دست در دست مهاجری قرار دادن در کنار زمین قبل از سوت پایان بازی.

اصلا آقای منصوریان اگر که زنوزی که حسابش برای فوتبالی ها صاف هست مالک بدی بود چطور تا قبل از اخراجتان در کنفرانس های خبری یک بار دم از شکایت و مشکلات نزدید و همه چیز ارام بود. بله جناب منصوریان حق باشماست نود و هشتی ها شدیدا زود رنج هستند اما شاید نه همه آنها.

به کریم باقری در پرسپولیس نگاه کنید یا مهدی مهدوی کیا که عطای فوتبال ایران را به لقایش سپرده یا علی دایی که با تمام زشت و زیبایی هایش مجیز کسی را نمی گوید و زیر بیرق کسی سینه نمی زند و یا همین احمد عابدزاده ، بماند.

آقای منصوریان حضور شما در عرصه مربیگری  فال نیکی بود که ظاهرا رقم بدی در آن زده شده ای کاش شما هم مانند گل محمدی راه درست را پیش می گرفتید و با فاصله گرفتن از این حواشی امروز یاری دهنده استقلالی بودید که شاید اگر بر اساس کج سلیقگی های موجود در فوتبال ما از فکری عبور کند برای انتخاب یک ایرانی به عنوان سرمربی فعلا کار سختی را خواهد داشت.

علی آقا انتظار از شما بیشتر از این حرف هاست ، بزرگی کن.

۲۸ ۲  
آی اسپورت
2020-12-22 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فاحشه خانه تیمسار خسروانی
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۱۲:۴۱
یه آدم فرهیخته و باشخصیت که سرش به تنش بچربه تو این باشگاه نمی بینی
کلکسیون لمپنیزم، شارلاتانیزم، هوچی گری، دروغ و دغل و ابراز عقده های فرو خفته دوران کودکی جزو خصوصیات این جماعت استقلالیه
م
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۲۲:۰۵
علی ورجه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر