فهرست
انصافا این مدیریت «زدن» هم دارد؟
انصافا این مدیریت «زدن» هم دارد؟

انصافا این مدیریت «زدن» هم دارد؟

آی اسپورت - امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال قبل از بازی با تراکتور، مصاحبه‌ای کرد و برای چندمین بار مدعی شد که می‌خواهند او را بزنند و افرادی هستند که به هواداران در فضای مجازی خط می‌دهند تا او را تحت فشار بگذارند. البته در این که میز مدیرعاملی استقلال، آرزوی خیلی‌هاست و بعضی‌ها برای رسیدن به آن هر کاری می‌کنند شکی نیست. اما خداوکیلی با این مدیریتی که شما در استقلال دارید، اصلا نیازی به زدن و خط دادن علیه شما نیست. هر روز یک داستان و یک مشکل برای باشگاه به وجود می‌آید که منشا آن مدیریت نادرست است و با این وضعیت باور کنید اصلا لازم نیست کسی علیه شما کاری بکند و به هواداران برای تحت فشار گذاشتن شما خط بدهد. واقعا این که مهم‌ترین تمرین استقلال قبل از بازی با تراکتور، به دلیل آمادن نبودن زمین تمرین لغو می‌شود، کار دشمنان شما و استقلال است؟ البته همین یک قلم برای مشخص شدن عیار مدیریت شما در استقلال کافی است اما هواداران استقلال خیلی بیشتر از این‌ها از شما دیده‌اند که تحمل‌شان تمام شده است. از خودتان پرسیده‌اید چرا آنها حتی بعد از ۶ برد پیاپی، در استادیوم و در سینمای محل اکران فیلم آبی به رنگ آسمان هم علیه شما شعار می‌دهند و خواهان استعفای شما و همکارا‌ن‌تان می‌شوند؟

خودتان را گول می‌زنید اگر فکر می‌کنید همه این‌ها توطنه دشمنان شما و کسانی است که به میز و صندلی‌تان چشم طمع دارند. واقعا این وضعیت در استقلال نیاز به دشمنی و حاشیه‌سازی ندارد. لیگ دارد به نیمه‌های خود نزدیک می‌شود و شما هنوز هم نتوانسته‌اید بازیکن خارجی مورد نیاز استراماچونی را جذب کنید! چند ماه پیش وعده داده بودید که در ۴۸ ساعت آینده خبر خوبی به هواداران خواهید داد اما انگار هنوز آن ۴۸ساعت تمام نشده است! از شکست خوردن در دادگاه CAS و یک باخت دیگر در دربی هم بگوییم؟‌ از این که لیگ به نیمه خود رسید اما مشکل بلیت‌فروشی بازی‌های خانگی استقلال حل نشد هم بگوییم؟ کافی است یا باز هم بگوییم؟

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2019-11-04 01:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آرش
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۵۴
راس میگین اگه فتحی بره اوباما و مرکل پشت در استقلال وایسادن که بیان مدیریت کنن. بابا بی خیال شین این بازی مسخره رو هر کی میاد علیهش داد و قال راه میندازین، خوب همینه دیگه، اگه مدیر خوب داشتیم که وضعمون این نبود. فتحی طاهری گرشاسبی کاشانی واعظ اشتیانی عینیت مدیریت کشورن، هر کس دیگه بیاد از اینا بهتر نیست بدتر هم نیست. همشون معمولی و ناکارمدن، لااقل بذارین دوام داشته باشن که نخوان با کارهای محیرالعقول مثل شکایت به CAS به چشم بیان. الان این بره یه معمولی دیگه میاد میخواد یه کار عجیب کنه به چشم بیاد بس کنید تو رو خدا ولک نید بذارید این مترسکها بمونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر