فهرست
هشدار به لیدرهای آبی؛ شعار علیه وزیر ممنوع
هشدار به لیدرهای آبی؛ شعار علیه وزیر ممنوع

هشدار به لیدرهای آبی؛ شعار علیه وزیر ممنوع

آی اسپورت - اتفاقاتی که در اولین هفته رقابت‌های لیگ برتر رخ داد، باعث شد گروهی از مدیران باشگاه استقلال علاوه بر اینکه توسط هواداران مورد انتقاد قرار گرفتند، از سوی مدیران وزارت ورزش نیز بازخواست شوند. در جریان جدال مقابل پیکان، طیف وسیعی از هواداران استقلال به شدت علیه وزیر ورزش شعار دادند و البته بعضی از کارمندان باشگاه از هواداران منتقد تصویر گرفتند! اتفاقاتی که تبعات بسیاری داشت و مدیران باشگاه را به واکنش واداشته. خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که مدیران استقلال طی روز‌های گذشته اقدامات ویژه‌ای را انجام داده‌اند و بسیاری از بوقچی‌های باشگاه را توجیه کرده‌اند که در جریان بازی جمعه‌شب مقابل تراکتورسازی در استادیوم آزادی هیچ‌کس حق ندارد سکو‌ها را برای شعار دادن علیه مدیران وزارتخانه و البته ویژه شخص وزیر تحریک کند. استقلالی‌ها تأکید کرده‌اند با هرکس که از قانون فوق سرپیچی کند، به شدت برخورد می‌شود. باشگاه استقلال به هیچ عنوان نمی‌خواهد وارد پروژه تقابل با وزیر شود.

خبر ورزشی

۱ ۵  
آی اسپورت
2018-08-07 15:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسین غفوری؛ الاغ دون کیشوت!
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
قانون دولت تبخیر امید اینه که فقط وزیر میتونه به استقلال ضربه بزنه و استقلالی های نمی تونن و حق ندارن مقابله به مثل کنن
خربین
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
میریم ورزشگاه نه تنها علیه وزیر که علیه خود روحانی و ... هم شعار میدیم. ما لنگی نیستیم که سر به زیر و علوفه در دهان باشیم.... وقتی دلار شده 12 هزار تومان باید اعتراض کرد.
اکبر
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۴۷
میگن بابا دیگه براتون چکار کنیم فحش ندید؟ ۲۰ تا بازیکن خریدید، ۵۰۰هزار یورو یک تیک ریختیم واستون محض پول تو جیبی شفر و رفقا، هر سازی زدید قر دادیم، حالا گیرم که بلدید ولی بسه دیگه چرا فحش میدید؟
۷
.
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
دیگه خودِ کیسه کشا هم خجالت میکشن به وزیر توهین کنن. از اول سال تا حالا 65 میلیارد بهشون کمک کرده البته به اضافه 500 هزار یورو ارز دولتی یعنی فقط مونده وزیر پیرهن کیسه رو بپوشه و بره تو زمین
۹
کاج
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۴
تو خط دفاع نیاز به ترمیم داریم. یعنی با دوتا تجمع پروشور 30 نفری و هتاکی ناموسی به وزیر مشکل حله البت رو کمک های پروانه سلحشوری هم حساب میکنیم
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر