فهرست
سوژه آنلاین: از تیپ سوشا تا ماسک زدن کره ای ها
سوژه آنلاین: از تیپ سوشا تا ماسک زدن کره ای ها

سوژه آنلاین: از تیپ سوشا تا ماسک زدن کره ای ها

آی اسپورت – سوژه های امروز را از عکسی منتشر می کنیم که مازیار ناظمی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده. مدیر روابط عمومی وزارت ورزش دیروز میزبان حسین الله کرم بود که جدیدترین مخالف برگزاری بازی ایران و کره است. ناظمی نوشته: " حسین الله کرم برای لغو بازی ایران و کره جنوبی به وزارت ورزش هم آمد به همراه گروهی از هم فکران و همراهان ، هنگام خروج او را دیدم. مصاحبه شش سال قبلم با او را یادآوری کردم و گفتم هنوز هم به خاطر تیسمار خسروانی ، پرسپولیسی هستی، می خندید و می گفت همچنان با تاجی ها مشکل داریم" پای پست او کامنتهای زیادی و با ادبیتهای مختلفی منتشر شد که خب به ما چه؟! بزارید زندگیمان را بکنیم!

حسین الله کرم
حسین الله کرم در وزارت ورزش

کره ای ها به محض ورود به ایران خبرساز شدند. عکاس سایت کاپ که به فرودگاه امام رفته عکس جالبی از ورود کره ای ها به ایران گرفته که نشان می دهد تمام بازیکنان این تیم ماسک زده اند. این هم یک مدل جنگ روانی است دیگر!

ورود کره ای ها به ایران
کره ای ها با ماسک به تهران آمدند

در مورد کره ای ها بد نیست به این عکس هم اشاره کنیم که در کانال تلگرام روزنامه خبر ورزشی منتشر شده و نشان می دهد که سرمربی و بازیکن کره در هواپیما هم مشغول آنالیز تیم ایران بوده اند.

کره ای مشغول آنالیز ایران
کره ای مشغول آنالیز ایران


برای اینکه حال و هوایمان عوض شود، بد نیست به بخشی از مصاحبه سوشا مکانی با ورزش سه اشاره کنیم. سوشا که در نروژ عملکرد بسیار خوبی داشته در بخشی از این گفتگو درباره علاقه اش به استفاده از لباسهای عجیب گفته: باز هم شلوار زرد می‌پوشم چون از نظر من شلوار زرد مشکلی ندارد و این زندگی شخصی خودم بود. آدم می‌تواند دو شخصیتی باشد و در ظاهر یک طور رفتار کند و لباس بپوشد و در باطن مدل دیگری رفتار کند اما من کار خودم را انجام می‌دهم و سلیقه خودم را دارم حالا اگر این سلیقه با باور عمومی جامعه مغایرت داشته باشد هم چندان مهم نیست چرا که من هیچ وقت در مورد پوشش کسی نظر نداده‌ام و کسی هم حق ندارد در مورد پوشش من حرف بزند. تا حالا هرگز به کسی نگفته‌ام لباسی که پوشیده‌ای قشنگ است یا زشت است و انتظار ندارم که کسی در این مورد نظر بدهد.

سوشا مکانی
تیپ معروف سوشا


برای طرفداران ورزش بانوان هم یک خبر جالب داریم. این عکسی است که جام نیوز از تیم اسکواش بانوان هنرمندان ایران منتشر کرده. تیمی که روز گذشته مقابل تیم نفت در لیگ تهران مسابقه داد. چهره های سرشناس این عکس هانیه توسلی، شبنم فرشاد جو و پانته آ پناهی ها هستند.

تیم اسکواش بانوان هنرمندان ایران
تیم اسکواش بانوان هنرمندان ایران

 

این هم دیدار سه بازیکن سابق فوتبال ایران در آلمان. فریدون زندی و مهدی مهدوی کیا را که قطعا شناختید. نفر سوم هم امیر شاپورزاده است که زمانی در تیم هانزاروستوک بازی می کرد و سابقه پوشیدن پیراهن استیل آذین را دارد. آنها دیشب در رستورانی در هامبورگ دور هم جمع شدند و شام را کنار یکدیگر صرف کردند.

مهدوی کیا و زندی
دیدار مهدوی کیا و زندی در آلمان

 

 

کد خبر: 9408

۳    
آی اسپورت
2016-10-08 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر