فهرست
اعتراف مدیر دورتموند: دیگر قهرمان نخواهیم شد
اعتراف مدیر دورتموند: دیگر قهرمان نخواهیم شد

اعتراف مدیر دورتموند: دیگر قهرمان نخواهیم شد

آی اسپورت - تیم بوروسیا دورتموند با از سرگیری مسابقات بوندس‌لیگای آلمان شروع خوبی داشته و شاگردان لوسین فاوره که تا پیش از دِرکلاسیکر تنها یک امتیاز با بایرن مونیخِ صدرنشین اختلاف داشتند، امیدوار بودند با شکست رقیب سنتی خود بتوانند به سوی قهرمانی در این رقابت‌ها گام بردارند، اما شکست یک بر صفر مقابل باواریایی‌ها حالا امید آن‌ها به کسب قهرمانی را در فاصله پنج هفته مانده به پایان این رقابت‌ها کمرنگ‌تر کرد.

میشائیل تسورک، مدیر ورزشی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: پس از بازی با بایرن‌مونیخ هم گفته بودم که از دید ما سرنوشت قهرمانی این فصل مشخص شده است. ما بر این باوریم که بایرن لغزشی نخواهد داشت، آن‌ها در وضعیت خوبی قرار دارند و باید به این موضوع اعتراف کرد. دورتموند در حال حاضر در رده دوم جدول رده‌بندی بوندس‌لیگاست و احتمالاً هم در همین جایگاه به کارمان پایان خواهیم داد.

وی همچنین درباره وضعیت مهاجم نروژی زردپوشان وستفالن که در جریان شکست مقابل بایرن مونیخ از ناحیه زانو آسیب دید و در برتری ۶ بر یک دورتموند مقابل پادربورن غایب بود، اظهار داشت: هولاند روز پنجشنبه به مدت ۴۰ دقیقه با تیم تمرین کرد. او روز جمعه هم با ما تمرین خواهد کرد. ارلینگ از زمانی که مصدوم شده، خیلی تمرین نکرده و باید ببینیم وضعیت او به چه شکل خواهد بود.

مدیر ورزشی تیم بوروسیا دورتموند همچنین درباره وضعیت کاپیتان این تیم که از ماه فوریه به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران از میادین به دور است، خاطرنشان کرد: رویس چهار ماهی است که با تیم تمرین نکرده است. او کم‌کم به شرایط بازی می‌رسد و به این منظور دوندگی زیادی داشته و به صورت انفرادی کار با توپ را هم آغاز کرده است.

 

تسنیم 

۱    
آی اسپورت
2020-06-05 12:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر