فهرست
فتاحی اینجا، فتاحی اونجا، فتاحی همه جا!
فتاحی اینجا، فتاحی اونجا، فتاحی همه جا!

فتاحی اینجا، فتاحی اونجا، فتاحی همه جا!

آی اسپورت - برنامه نود، سعید فتاحی، شبکه ورزش، سعید فتاحی، خبرگزاری‌ها، هر کدام، سعید فتاحی، روزنامه‌ها، سعید فتاحی، رادیو، هر ساعت، سعید فتاحی!

یک نمونه خارجی معرفی کنید که مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ آن کشور به اندازه سعید فتاحی، از صبح تا شب مشغول مصاحبه باشد؟ بدتر اینکه فتاحی از ویژگی‌های لازم برای سخنگو بودن برخوردار نیست. دایره لغات و قدرت استدلال ضعیف، در حدی که بیشتر مواقع بر سر موضوع‌های ساده عصبانی می‌شود و فریاد می‌زند.

مگر سازمان لیگ، سایت ندارد؟ کانال و پیج و حساب توییتر چطور؟ دیشب فتاحی روی خط شبکه ورزش آمده بود که به این سوال پاسخ بدهد: «این دربی ۸۷ هست یا ۸۸؟» آیا این نکته را با یک خط خبر در رسانه رسمی سازمان لیگ نمی‌توان پاسخ داد و یا بسیاری از سوال‌هایی که در برنامه نود مطرح می‌شود؟

نمایی که از سازمان لیگ این روزها به جامعه نشان داده می‌شود، تصویر یک مسئول عصبانی و احتمالا شهرت طلب است که همه بخش‌های آن سازمان را در خودش خلاصه کرده! مسئولی که اگر کار سازمانی درست و علمی انجام داده بود، می‌دانست ۹۰ درصد از مصاحبه‌هایش اضافی است و در امور رسانه‌ای سازمان لیگ تا این حد دخالت نمی‌کرد!

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2018-09-22 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
amir
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
تازه یک روز انزلی هست یکروز قائمشهر یکروز بابل یکروز آبادان فتاحی هم حکایتی برای خودش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر