فهرست
تداوم ستاره‌سازی ویسی: این‌بار، دلفی 17 ساله
تداوم ستاره‌سازی ویسی: این‌بار، دلفی 17 ساله

تداوم ستاره‌سازی ویسی: این‌بار، دلفی 17 ساله

آی‌اسپورت- استقلال خوزستان در هفته چهارم موفق شد پدیده را در مشهد متوقف کند. گل تساوی استقلال خوزستان در دقایق پایانی را یونس دلفی بازیکن جوان اهوازی‌ها به ثمر رساند که در ماه‌های آینده 17 سالگی‌اش به پایان می‌رسد. دلفی که فصل گذشته هم جسته و گریخته به خواست پورموسوی برای استقلال خوزستان بازی کرده بود از ابتدای لیگ هفدهم به طور جدی مورد اعتماد ویسی قرار گرفته و در ترکیب ثابت آبی‌ها قرار دارد. در حالی که دلفی سه هفته ابتدایی را به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود بالاخره برای دیدار هفته چهارم ویسی را مجاب کرد تا از ابتدا او را در ترکیب استقلال قرار دهد. حتی بخش بزرگی از بار هجومی آبی‌های خوزستانی برابر پدیده هم روی دوش او قرار داشته است. مهاجم جوانی که در بازی هفته چهارم هم رضا ناصحی را در سمت چپ خط دفاع پدیده آزار داده بود و در نهایت هم موفق شد گل دوم استقلال را وارد دروازه شهاب گردان کند.

ویسی در فصل‌های گذشته حضورش در استقلال خوزستان هم موفق شده بود بازیکنان زیادی را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کند و حالا در بازگشت به اهواز گویا قصد ادامه این روند را دارد. مراقبت و پرورش استعدادی مثل دلفی به اندازه کافی ارزشمند خواهد بود که کار بزرگ ویسی را در اعتماد و بازی دادن به او؛ و البته سپردن وظایفی بزرگ به نوجوانی کوچک را ستایش کنیم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-08-20 22:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یک عرب
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
میتونید باور نکنید ولی بچههایی رو توی کوچه
پس کوچههای اهواز میبینم که اگر به کار گرفته بشن و یک مربی درستی بالا سرشون باشه تیم ملی رو دربست در اختیار میگیرن. بزرگترین مشکلمون اینه که مربیهای خوبی نداریم که اینها رو پرورش بده و یه مشکل دیگه که شخصا باش روبرو شدم اینه که اجازه نمیدن راه پیدا کنی به تیمهای بزرگ در رده پایهها مگر اینکه پول بدی یا پارتی داشته باشی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر