فهرست
شیخ سلمان دنبال تعلیق فوتبال ایران بود
شیخ سلمان دنبال تعلیق فوتبال ایران بود

شیخ سلمان دنبال تعلیق فوتبال ایران بود

آی اسپورت – حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس فاش می‌کند شیخ سلمان از او خواسته بود  نامه‌ای برایش ارسال کند تا فوتبال ایران را تعلیق کند! گرشاسبی در این باره توضیح می دهد: «بله، در زمان برگزاری فینال آسیا در آزادی. ایشان که فهمیدند من به خاطر بازنشستگی باید باشگاه را ترک کنم، به من گفتند نامه بده تا من جلوی این کار را بگیرم و حتی فوتبال ایران را تعلیق کنم. بنده اما با این مسئله مخالفت کردم و هیچ نامه ای به کنفدراسیون ندادم چون دوست نداشتم خدای ناکرده برای ورزشمان مشکلی به وجود بیاید.»

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-07-10 13:19:00
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۳
سخت نگیر ... در پسا برجام به سر
روزی که وزیر پرسپولیس اسم رمز زدن پرسپولیس شد با آوردن ادم های بی کفایت به عنوان مدیر عامل و هیئت مدیره به پایان رسید .راستی خرید دهم امسال استقلال تهران و سپاهان و تراکتور کیه ؟کسی خبر داره؟پول درخواستی بشار ربع پول بازیکن جدید خارجی استقلال تهران نیست ربع مییدونی ربع .وزیر موقع ریخت و پاش و دلار و ارز پرسپولیسی نیست
فرامرز
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۴
نمیتوان این مسئله را به عنوان قصد شیخ سلمان برای تعلیق فوتبال بیان کرد. همه میدانیم ماجرا از ابتدا غلط بوده. فوتبال ما همچنان در چنگال دولت است و داستان برای فیفا و ا اف سی همیشه ظاهرسازی میشده. برکناری و انتصاب روسای فدراسیون و مدیران باشگاهها به بهانه های مختلف هم بخشی از دخالتهای دولت در فوتبال هستند. شیخ سلمان به عنوان مسئول فوتبال آسیا به ایران آمده و دخالت دولت را در فوتبال ایران متوجه می شود، او وظیفه دارد جلوی این دخالت را بگیرد و برای اینکار به شواهد و مدارک احتیاج دارد. مدیر معزول این مسئله را به عنوان مدرکی دال بر وطن دوستی خود برملا میسازد. در حالیکه در واقع مدیر معزول در واقع از یک دروغ حمایت میکند. یک دولت در حال دروغگویی به یک سازمان بین المللی است و مدیران هم دولت را در این راه همراهی می کنند.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر