فهرست
آخرین اهداف نقل و انتقالاتی پرسپولیس
آخرین اهداف نقل و انتقالاتی پرسپولیس

آخرین اهداف نقل و انتقالاتی پرسپولیس

آی‌اسپورت- پرسپولیس بهترین شرایط نقل و انتقالاتی را از حیث ثبات بازیکن در اختیار داشته است. نگاهی به جدول خروجی تیم‌ها و خصوصا مدعیان نشان می‌دهد که تمامی تیم‌ها در این مقطع علاوه بر جذب بازیکن، اقدام به خروج نام چند بازیکن نیز کرده‌اند و در بدترین شرایط نیز برخی بازیکنان از جمع آنها جدا شده‌اند. به طور مثال می‌توان به خروجی‌های سرشناس استقلال (رحمتی، پاتوسی، ایسما، روزبه چشمی، منتظری، منشا و ...)، تراکتور (استوکس، مهدی‌پور، اسماعیلی فر، پهلوان و ...) و سپاهان (مهرداد محمدی، سیاوش یزدانی، کی‌روش و ...) اشاره کرد.

با این حال پرسپولیس علیرغم تغییرات در کادرفنی خود و حضور گابریل کالدرون، با توجه به پتانسیلی که در اختیار داشت، هنوز نسبت به خروج بازیکنی اقدام نکرده و این شرایط را دارد تا شخصا نسبت به عدم نیاز به برخی بازیکنان بعد از دستیابی به فهرست جذب بازیکنان مدنظر اقدام کند. مدیران این تیم تا به این لحظه موفق به جذب فرشاد احمدزاده، محمدحسین کنعانی زادگان و وحید امیری شده‌اند و اقدام آنها برای در اختیار گرفتن دو بازیکن دیگر ادامه دارد. موضوعی که باعث خواهد شد انقلابی در لیست نفرات این تیم شکل گیرد و نام چند بازیکن که البته بیشتر آنها در ساختار تیم اصلی نبودند، در فهرست خروجی قرار گیرد.

باشگاه تا این لحظه موفق به تمدید قرارداد با بوژیدار رادوشوویچ، شایان مصلح، محسن ربیع خواه، محمد نادری، محمد انصاری شده و رضایت علیپور، بیرانوند، کامیابی نیا و نوراللهی را نیز برای ادامه حضور هم جلب کرده است.

در این بین احتمالا در روزهای آینده آنها به دنبال تمدید قرارداد با بشار رسن نیز خواهند بود و در فاز پایانی نقل و انتقالاتی خود به سراغ گزینه‌ مهاجم خواهند رفت که با نظر مستقیم گابریل کالدرون مذاکره خواهد شد. سرمربی آرژانتینی البته طی روزهای اخیر چند نام به عنوان گزینه حضور در خط حمله این تیم به باشگاه داده و کمیته انتخاب و فنی باشگاه به دنبال بررسی شرایط از بین بازیکنان آفریقایی و آمریکای جنوبی است که نام آنها معرفی شده و تا این لحظه به نتیجه لازم و مطلوب دست نیافته‌اند.

برخلاف شایعات باشگاه شدیدا به دنبال این خواهد بود تا با بشار رسن با توجه به شرایط فنی و سنی این بازیکن برای ادامه همکاری به توافق دست یابد و تنها مانع کنونی درخواست این هافبک عراقی برای دریافت مطالبات گذشته و مبلغ پیشنهادی او برای تمدید است.

با جذب بشار رسن و یک مهاجم خارجی پروسه نقل و انتقالاتی باشگاه کاملا خاتمه خواهد یافت و تنها در صورتی که بازیکنی قصد جدایی داشته باشد یا در طول بازه نقل و انتقالاتی ابتدای فصل و نیم فصل با خواسته‌های فنی کالدرون فاصله داشته باشد، اقدامات بعدی انجام خواهد شد.

موضوع بعدی در تابستان پرسپولیس به قرار گرفتن نام برخی بازیکنان در لیست عدم نیاز است؛ طبق شنیده‌ها این نام‌ها طی روزهای آتی به هفت نفر خواهد رسید و کالدرون برای تامین خواسته‌های فنی خود و ایجاد توازن بین لیست خود، این بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار خواهد داد. دو مدافع، 4 هافبک و یک مهاجم نفرات احتمالی این لیست خواهد بود و احتمال تغییر طی روزهای آتی با توجه به برگزاری اردوی استانبول وجود خواهد داشت.

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-07-13 16:35:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۴۵
ان دسته از پرسپولیسی هایی کهمی گفتند مگر چه حمایتی از پرسپ.لیس در اسیا شد حال و روز ذوب را ببینند بعد یادشان بیاید چه حمایتی از انها شد انگار فقط پرسپولیس نماینده ایران بود قبل هر بازی انها وزیر و ریس فدراسیون و ریس جمهور در تمرینات انها حاضر بودند تا کم و کسری نداشته باشند هواپیمای فرست کلاس تا مبادا خسته شوند رسانه ها را که اصلا ولشان کنید از انها انتظاری نیست چون ملی نیستند رنگی هستند الان 3 بازیکن سرباز ذوب در پادگان هستند و فدراسیون کوچکترین کمکی نمی کند بودجه انها نصف شد تا تقویت نشوند رسانه ها همه لال هستند چر؟ چون حسودند چون تیم خودشان در 4 تا تیم چهارمشد الان می سوزند ذوب دست خالی همه را گلباران کرد و رفت بالا از این می ترسند مبادا ذوب حرکتش تا فینال باشد بعد دیگهنتوانند پز فینالی که با خرید داوران رفتند را بدهند
۲ ۱
فرهاد شله زرد
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۶
زیرمونی:)))
Mojtaba
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۴
بعد از دو سال از خواب بیدار شدی ذوب آهن هم بره فینال آسیا اگه ازش حمایت نشد تشریف بیارید توهم توتعه بباف
اگه هرتیمی از ایران بره فینال وظیفه همه دولت و ارکان قدرته که لزش حمایت کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر