فهرست
اسپانیا-انگلیس در توئیتر؛ ستایش از ساوت‌گیت
اسپانیا-انگلیس در توئیتر؛ ستایش از ساوت‌گیت

اسپانیا-انگلیس در توئیتر؛ ستایش از ساوت‌گیت

آی اسپورت - در شبی که سه شیرها پیروزی خوبی به دست آوردند، شبکه‌های اجتماعی نیز مملو از توییت‌هایی در باره این بازی و این پیروزی بود. در توییتر، عملکرد جوردن پیکفورد مورد توجه کاربران بود و آنها از واکنش‌های ناگهانی این دروازه‌بان نوشتند اما جالب‌ترین توییت مربوط به کاربری بود که چهره پیکفورد پس از خوردن ضربه یا گرفتن توپ را به انسانی تشبیه کرد که از دهان یک شیر فرار کرده است! علاوه بر این، برخی عملکرد پیکفورد را به جورج کمپس دروازه‌بان افسانه‌ای پاراگوئه تشبیه کردند و او را دروازه‌بانی با واکنش‌های غیرعادی دانستند!

یکی از هواداران تیم ملی انگلستان با اشاره به عملکرد دفاعی این تیم در نیمه دوم نوشت: «تا وقتی انگلستان گل سوم را زد طرفدارش بودم، بعد از آن مثل تیم مورینیو دفاع کرد و این اصلا زیبا نبود!» علاوه بر اینها برخی از انگلیسی‌ها برد تیم‌شان را یک نتیجه بزرگ دانستند و ضمن تبریک این برد، از عملکرد شاگردان ساوت‌گیت تمجید کردند. یکی از آنها نوشت: «گرت ساوت گیت اگر بچه‌های من را هم بخواهد، به او می‌دهم، او در آموزش فوق‌العاده است.»

یکی از کاربران اسپانیایی زبان هم عملکرد موراتا را با فرناندو تورس مقایسه کرد و توییتی با این مضمون منتشر کرد که مهاجم سابق رئال شبیه فرناندو تورس در زمان حضور در چلسی بازی می‌کند! اما نظر جالب دیگر که بسیار دیده می‌شود، علاقه هواداران فوتبال به لیگ ملت‌های اروپا است. آنها در توییتر نوشتند که لیگ ملت‌ها باعث شده تیم‌های بزرگ در فیفادی‌ها تقابل‌های بیشتری داشته باشد و همچنین جذابیت بازی‌ها بیشتر از یک بازی دوستانه عادی است.

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2018-10-16 02:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر