فهرست
بالاخره پرسپولیس پول دارد یا ندارد؟
بالاخره پرسپولیس پول دارد یا ندارد؟

بالاخره پرسپولیس پول دارد یا ندارد؟

آی اسپورت - بر اساس توافق سرمربی جدید پرسپولیس، این باشگاه برای یک فصل و نیم هم 3 میلیارد تومان به عنوان دستمزد به گل‌محمدی بپردازد که با احتساب مبلغ رضایت نامه، باید گفت یحیی گل‌محمدی نزدیک به 9میلیارد تومان برای پرسپولیس هزینه در بر داشته است. نکته جالب درباره اتفاقات اخیر در باشگاه پرسپولیس این است که مدیران پرسپولیس و به ویژه محمدحسن انصاری فرد و مدیران و مشاوران زیر دستش بارها تاکید کرده‌اند پولی در بساط ندارند که به طلبکاران خود بدهند.

به هرحال این یک واقعیت است که هنوز با برانکو تسویه نشده و حکم فیفا به‌زودی می‌رسد. از سوی دیگر بازیکنان از فصل قبل و این فصل هنوز طلبکار هستند و یکی از تاکیدهای کالدرون برای ادامه همکاری پرداخت مطالبات معوقه شاگردانش بود. همچنین کماکان مشکل بازیکن عراقی این تیم حل نشده و هرکسی می‌داند که بشار رسن طلب زیادی دارد و گفته است تا پولش را نگیرد برنمی‌گردد.

اما در همین شرایط یحیی گل‌محمدی جذب میشود و باشگاه علاوه بر پرداخت مبلغی سنگین برای پول رضایتنامه این مربی قرارداد سنگینی را نیز با خود او منعقد میکند. قراردادی که باعث میشود تا بار مالی زیادی به همراه داشته باشد. از سوی دیگر اوساگونا هم با قراردادی دلاری جذب میشود که برای باشگاه کم‌هزینه نیست و در این شرایط جذب استوکس نیز ابهامات را بیشتر می‌کند. به راستی قرمزها واقعا پولی ندارند؟‍

۴ ۳  
آی اسپورت
2020-01-14 19:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
على
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، ۲۰:۱۲
به تو چه كه دارد يا ندارد
۲
حسین اهوازی
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸، ۰۰:۱۹
اینا برا دولت پولی نیست
Ali
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۰۰
مگه ندیدی انصاری فر گفت هوادارمون پول داده.چقدر ازپرسپولیس مینویسید بسه دیگه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر