فهرست
پیکه: روز شنبه لالیگا تمام نمی شود
پیکه: روز شنبه لالیگا تمام نمی شود

پیکه: روز شنبه لالیگا تمام نمی شود

آی اسپورت- روز شنبه بارسلونا به خاطر قهرمانی رئال مادرید در جام باشگاه های جهان، برای این تیم تونل افتخار تشکیل نخواهد داد و جرارد پیکه معتقد است که رسانه ها در این شرایط قصد ماهی گیری از آب گل آلود را دارند. در آستانه این مسابقه، مدافع تیم بارسلونا گفت: «باشگاه پیشتر نظر خود را اعلام کرده و ما هر آنچه آنها بگویند انجام خواهیم داد. همچنین باید بگوییم که ما نمی توانستیم در جام باشگاه های جهان حضور پیدا کنیم، بنابراین نباید دو تورنمنت مختلف را با هم قاطی کرد. رسانه ها بدتر و بدتر می شوند.»

پیکه در مورد پیش بینی ال کلاسیکو هم گفت: «در ال کلاسیکو ها مهم نیست که با چه فرمی قدم به مسابقه می گذارید، همیشه شانس دو تیم ۵۰-۵۰ است، چون هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اخیراً هم با توجه به سابقه دو تیم، به نظر می رسد که تیمی که خارج از خانه بازی می کند، راحت تر است. فارغ از هرآنچه در مسابقه رخ دهد، لالیگا تمام نخواهد شد.»

پیکه در مورد اظهارات اخیر کریستیانو رونالدو که خود را بهترین بازیکن دنیا خوانده بود، گفت: «نظر او محترم است، اما مردم انتظار ندارند که او از خودش تعریف کند و به همین خاطر تعجب برانگیز بود.»

وبسایت نود

 

     
آی اسپورت
2017-12-22 21:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر