فهرست
لایک به تعلیق؛ به خاطر گل روی کریمی!
لایک به تعلیق؛ به خاطر گل روی کریمی!

لایک به تعلیق؛ به خاطر گل روی کریمی!

آی اسپورت - علی کریمی باز هم صفحه شخصی‌اش را با جملاتی تندوتیز و حاشیه‌ساز به‌روز کرد. کریمی همیشه در صفحه اینستاگرام و همچنین در کانال شخصی‌اش انتقادات و متلک‌های تند و تیزی نثار گردانندگان فوتبال و مدیران فدراسیون می‌کند. او دیروز همزمان با طرح شایعه تعلیق فوتبال ایران در صفحه‌اش نوشت: «یه بلایی سر فوتبال و آبرومون داره میاد که من به‌شخصه ترجیح میدم فوتبال‌مون تعلیق شه. شاید دوباره امثال صفایی‌فراهانی‌ها و دادکان‌ها رو عمرم قد بده ببینم.» این پست جادوگر یک نکته جالب دارد و آن اسامی چهره‌هایی است که این پست را لایک کرده‌اند. چهره‌های ریز و درشت بسیاری -چه از فوتبالی‌ها و چه از اهالی سینما- پای این پست علی کریمی را لایک کرده‌اند و با این کار لابد نشان داده‌اند آنها هم با تعلیق فوتبال ایران مشکلی ندارند و برای این اتفاق روزشماری می‌کنند.

ازجمله چهره‌هایی که از پست علی کریمی درباره تعلیق فوتبال ایران استقبال کرده‌اند، می‌توان به آندو تیموریان، مهدی مهدوی‌کیا، علیرضا فغانی، سیدمهدی رحمتی، علی انصاریان، مهناز افشار، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، مهرداد میناوند، رضا نوروزی، پیام صادقیان، محسن بنگر، سروش رفیعی، محمد نوری، پرویز پرستویی، مهرداد خانبان، جواد کاظمیان، فرشاد ماجدی، رحمان احمدی، مجید نامجومطلق، امید نورافکن، نیلوفر اردلان، هادی نجات‌پور (ماساژور تیم ملی)، حمید طاهرخانی، ادموند بزیک، رحمان احمدی، مهدی هاشمی‌نسب، حسین بادامکی، محمد نوازی، رضا شاهرودی و... اشاره کرد.

البته در اینستاگرام و سایر فضاهای مجازی بعضی از لایک‌ها به لایک رفاقتی معروف‌اند؛ یعنی مخاطب موردنظر الزاما با محتوای نوشته موافق نیست و شاید حتی نوشته را نخوانده باشد اما به‌دلیل علاقه به نویسنده مطلب یا صاحب صفحه، پست را لایک می‌کند.  اما در مورد مطلب به این مهمی و در فضای فوتبال ایران، بعید است کسی بدون مطالعه و موافقت با آن و صرفا به‌خاطر گل روی علی کریمی چنین لایک حاشیه‌سازی را مرتکب شده باشد؛ یعنی باید قبول کنیم تمامی این چهره‌ها موافق تعلیق فوتبال ایران هستند؟

همشهری ورزشی

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2018-11-15 18:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
saeed
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
آنها با تعلیق فوتبال ایران مشکلی ندارند و لحظه شماری میکنند!!!!!!
آخه چطور تونستین نتیجه بگیرین معنی پست کریمی لحظه شماری برای تعلیق هست؟ خیلی واضحه که علی آقا منظورش برگشتن افرادی مثل دادکان و ... هست و اگه لحظه شماری هم در کار هست برای رفتن امثال کاج و کفاش باشی و .... هست که فوتبال رو دارن نابود میکنند. حالا چون هیچ کسی نمیتونه و نمیخاد که این حضرات از پستشون کنار برن باید منتظر اتفاقاتی مثل تعلیق بشیم تا این حضرات بازنشسته یکبار برای همیشه برن. معنی جمله کریمی اینه که اگر چه تعلیق بسیار بد هست اما لااقل میتونه باعث اومدن مدیران قوی و غیر فرمایشی بشه.
۷
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۴۹
مگه عجیبه؟
مگه یه عده ای اصرار به تحریم نداشتند!؟
اینا که دیگه فوتبالشان تموم شده دیگه نگران جی باشند؛
صفایی فراهانی همانی هست که ایویج بزرگ را تحت فشار برکنار کرد و
دادکان همان کسی است که صرف لجبازی با رییس وقت سازمان تربیت بدنی باعث ایجاد دودستگی و تفرقه در تیم ملی دو هزار و شش و نهایت تعلیق فوتبال ایران شد.
۵
Babak
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۸
کسی ک فقط ب فکر منافع خودشه،و لحظه شماری میکنه واسه شکست کیروش حتی با تعلیق فوتبالمون چون میدونه احتمالا مث جام جهانی کیروش با کمترین امکانات بهترین نتیجه رو بگیره
و ارزوی تعلیق ایران از یک ایرانی واقعا خجالت آوره
کسی که حتی سواد کافی هم واسه حرف زدن نداره
متاسفم واسه خودم ک اسطورمون شده شخصیتی مث اقای کریمی
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر