فهرست
سوژه روز؛ موقعیتی که مغانلو از دست داد
سوژه روز؛ موقعیتی که مغانلو از دست داد

سوژه روز؛ موقعیتی که مغانلو از دست داد

آی اسپورت - شهریار مغانلو اولین فرصت گلزنی خود در ترکیب قرمزها را از دست داد. مهاجم تازه به خدمت گرفته شده قرمزها که در دقیقه 70 بازی مقابل مس نوین کرمان از سوی کادر فنی به بازی گرفته شد دقایقی بعد از حضور در ترکیب یک فرصت مسلم گلزنی را مقابل دروازه حریف کرمانی از دست داد.

پاس مهدی ترابی در آستانه ورود به دروازه به مغانلو رسید اما او نتوانست دروازه خالی را باز کند و شهریار مغانلو در دو قدمی دروازه توپ را بیرون زد تا با واکنش گزارشگر بازی مواجه شده و بگوید: "گل نکردن این توپ، سخت تر از گل کردنش بود."

مغانلو که در نقل و انتقالات زمستانی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شده است تلاش می کند تا مشکلات خط حمله قرمزها را در ادامه مسابقات لیگ برطرف کند.

او که فصل گذشته در ترکیب پیکان حضور داشت با به ثمر رساندن گل های حساس برای خودروسازان توانست زمینه حضور خود در فوتبال اروپا و لیگ پرتغال را فراهم کند اما بعد از نیم فصل حضور ناموفق در تیم سانتاکلارا به پرسپولیس پیوست.

حالا کادرفنی پرسپولیس همه امیدوارند با حضور مغانلو، ترابی و پایان دوران محرومیت آل کثیر از اوایل ماه آینده تیمی هجومی تر از گذشته در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

 

فوتبالی 

۸    
آی اسپورت
2021-03-12 22:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر