فهرست
شوخی بیرانوند با استقلالی‌ها در اردوی تیم ملی
شوخی بیرانوند با استقلالی‌ها در اردوی تیم ملی

شوخی بیرانوند با استقلالی‌ها در اردوی تیم ملی

آی اسپورت - از روزی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد بیرانوند به‌خاطر حرکتش در بازی تراکتور عذرخواهی کرد و بخشیده شد، استقلالی‌ها به این تصمیم به شدت انتقاد کردند. استقلالی‌ها به بیرانوند و تاج و کمیته انضباطی حمله کردند و در نهایت با تصمیم حسن‌زاده این بازیکن یک جلسه از همراهی تیمش محروم شد. به‌تازگی هم امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد بیرانوند به‌خاطر حرکتی که در بازی تراکتور انجام داد باید دو جلسه محروم می‌شد نه یک جلسه.

در همین راستا از اردوی تیم ملی خبر می‌رسد علیرضا بیرانوند از حرف‌های فتحی شاکی شده. در عین حال این حرف‌ها باب شوخی را بین این دروازه‌بان و استقلالی‌ها هم باز کرد. او با خنده و شوخی به بعضی از استقلالی‌ها می‌گفت چرا این‌قدر به او گیر می‌دهند!

البته شاهدان می‌گوید گلر قرمز‌ها فعلاً درباره مدیرعامل آبی‌ها سکوت کرده ولی احتمالاً به‌زودی این سکوت را می‌شکند و خودش جواب فتحی را می‌دهد. منابع خبری در فدراسیون هم فاش کردند اظهارات مدیرعامل استقلال باعث شد تا مدیران پرسپولیس با مسئولان کمیته انضباطی تماس بگیرند و از این بابت گلایه کنند که چرا او مدام در رسانه‌ها درباره بازیکنان آن‌ها و همین‌طور آرای مربوط به این کمیته حرف می‌زند.

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-10-10 09:30:00
نظر دهید

۱ نظر
خوارکیسه ها
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۷
حق دارین زر بزنین چون چهارساله اخیر بیرانوند به اندازه کل تاریخ کیسه قهرمانی و جام آورده و افتخارات فردی هم که کسب کرده تا ابد حسرت تمام کاجیاست:)))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر