فهرست
کریمی پس از باخت؛ بازی را بردیم!‌
کریمی پس از باخت؛ بازی را بردیم!‌

کریمی پس از باخت؛ بازی را بردیم!‌

آی اسپورت – سپیدرود رشت در اولین حضور علی کریمی روی نیمکت متحمل یک شکست خانگی شد. کریمی اما در نشست خبری گفت که به رغم این شکست از تیمش راضی و به آینده امیدوار است.

از بازیکنانم راضی‌ام

امروز روی بی‌رحم فوتبال را دیدیم. به خصوص در نیمه دوم ما موقعیت‌های خوبی داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم، اما با بدشانسی از دست دادیم. گل‌هایی هم که خوردیم روی اشتباهانت فردی بود که در فوتبال نرمال است و باید بیشتر تمرین کنیم تا کمتر اشتباه کنیم. از بازیکنانم راضی هستم و خودم چنین انتظاری نداشتم، چون تمام بازیکنانی که به زمین رفتند تمام توان خود را گذاشتند. به گسترش فولاد هم بابت این برد و سه امتیازی که گرفت، تبریک می‌گویم.

نیمه دوم یک‌طرفه بود

این بضاعت ماست که داریم و طبیعتاً دنبال آوردن بازیکنانی هستیم که به تیم ما کمک کنند. در ضربات آخر هم همانطور که گفتید باید بیشتر کار کنیم. امروز به خصوص در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی در 18 قدم داشتیم که استفاده نکردیم و باید بیشتر روی خط هافبک و فوروارد کار کنیم تا در بازی‌های بعدی موقعیتی که کسب می‌کنیم، به این شکل از دست ندهیم. درست است ما امروز نتیجه را باختیم، اما بازی را بردیم و کسی که فوتبال را دنبال می‌کند امروز بازی خوب ما را دیده است. هر چند ما موقعیت‌های خود را از دست دادیم و در نیمه دوم بازی یک طرف بود، اما در فوتبال به بازی خوب و موقعیت امتیاز نمی‌دهند و ما برای اینکه بتوانیم امتیاز بگیریم، باید از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم.

غلامی و مهدوی به تیم انگیزه دادند

خودم به شخصه خیلی امیدوارم. بازهم باید از بازیکنانم تشکر کنم که سنگ تمام گذاشتند. تمام تیم ما خوب بود، اما امروز محمدرضا مهدوی و محمد غلامی خیلی زحمت کشیدند، در جریان بازی بودند و به تیم انگیزه دادند. در همین چند تمرینی که حضور داشتند ما را مجاب کردند که انگیزه دارند تا در ترکیب قرار بگیرند و آنها در بازی خوب کار کردند. ما برای محمدرضا برنامه ویژه هم می‌گذاریم که به لحاظ بدنی بتواند بیشتر به ما کمک کند. من امروز چه از آنهایی که از ابتدا در زمین بودند و چه آنهایی که بعداً اضافه شدند، راضی هستم. ما خوب کار می‌کردیم و تیمی که خوب کار می‌کند، شاید نیاز به تعویض نداشته باشد. به لحاظ بدنی در شرایط خوبی نیستیم و باید خوب کار کنیم. هیچ تیمی شاید در ایران به صورت صددرصد آماده نباشد، اما همان 70، 80 درصد هم که باید خوب باشیم را باید کار کنیم تا به این وضعیت برسیم. همانطور که گفتم خوب پیش رفتیم و بازی خوبی انجام دادیم و جایی که نیاز بود تعویض هم کردیم. بازیکنان ما را امیدوار کردند و فقط برای بهتر شدن وضعیت بدنی باید بیشتر کار کنیم.

به خاطر همین هواداران آمدم

یکی از مسائلی که باعث شد من به این تیم بیایم و مسئولیت قبول کنم، همین هواداران بودند. از قدیم و لیگ قدس که من 5، 6 سالم بود یادم می‌آید که هواداران سپیدرود همیشه از تیم‌شان حمایت کردند. گفتم که من چند سالم بود تا فکر نکنید سن زیادی دارم، چون لیگ قدس خیلی قدیمی است. با این حال بازیکنان هم تمام تلاش خود را کردند و ما هم برنامه‌هایی در ادامه خواهیم داشت که بتوانیم این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

فقط نتیجه را باختیم

من دیروز هم گفتم که مالکیت و تعداد پاس زیاد ملاک برد نیست. در سه چهار روز گذشته کار خاصی نتوانستند بکنم و هرچه بازیکنان امروز گذاشتند، توان خودشان بود. در رختکن هم به آنها گفتم دم‌شان گرم و شیر مادر حلال‌شان. اگر از ابتدای فصل بازیکنان با همین توان بازی می‌کردند و فقط در بازی‌های خانگی امتیاز می‌گرفتیم نیاز نبود اکنون به این شکل به آب و آتش بزنیم. نه اینکه خدایی نکرده پیش از این بازیکنان کم کاری کرده باشند، اما امروز خیلی در زمین توان گذاشتند. بازیکنان ما امروز هر کاری کردند، هنر خودشان بود و من کار خاصی نکردم. همانطور که گفتم، ما امروز فقط نتیجه را باختیم و بازی خوبی انجام دادیم. در ادامه هم اگر بتوانیم بیشتر کار خواهیم کرد و اگر قسمت باشد و من در خدمت مردم خوب رشت باشم، تلاش خواهیم کرد تا تیم بهتری را در آینده تشکیل بدهیم.

کسی کم‌کاری نکرده

منظور من این نبوده که بازیکنان پیش از این توان نگذاشته‌اند و خدایی نکرده کم کاری شده باشد، منظور من این بود اگر همین شرایط پیش از این بود، تیم وضعیت بهتری بود. من همیشه گفته‌ام مربی یا بازیکن هیچ وقت کم کاری نمی‌کنند، چون اگر این کار را انجام بدهند، اول از همه خودشان را خراب کرده‌اند. هیچکس در فوتبال کم کاری نمی‌کند. اکنون هم بازیکنان انگیزه زیادی دارند و ما با همین شرایط هستیم و به امید خدا در لیگ می‌مانیم، اما به کمک هواداران نیاز داریم. من قبل از این نبودم و ندیدم، اما اگر هواداران مثل امروز همیشه در ورزشگاه باشند و از تیم حمایت کنند، شرایط بهتری وجود خواهد داشت و بازیکنان هم با انگیزه‌تر می‌شوند.

۵ ۲  
آی اسپورت
2018-01-05 17:58:00
نظر دهید

۲ نظر
نحس بدقدم
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
میشه خواهش کنیم گورتو گم کنی پرحاشیه ی بی خاصیت
... ...
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۰۳:۵۸
توهین نکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر