فهرست
ماجرای علی کریمی و سپاهان چیست؟
ماجرای علی کریمی و سپاهان چیست؟

ماجرای علی کریمی و سپاهان چیست؟

آی اسپورت - اغراق نیست اگر بگوییم علی کریمی بهترین بازیکن فصل گذشته استقلال بوده است. بازیکنی که چه در دفاع و چه در حمله نقش مهمی در موفقیت های این تیم داشت. با این حال علی کریمی که قراردادش با استقلال به پایان رسیده، هنوز پاسخ مثبتی به پیشنهاد این باشگاه نداده و این موضوعی است که آبی ها را نگران کرده است.

نکته مهم در مورد علی کریمی این است که این بازیکن با پیشنهاد جدی از تیم های خارجی روبرو نیست اما آنچه تمدید قرارداد این بازیکن را سخت کرده، پیشنهاد جدی باشگاه سپاهان است. در این بین شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه سپاهان حاضر است تمام خواسته های علی کریمی را برآورده کند و این موضوعی است که پروژه تمدید قرارداد این بازیکن با استقلال را سخت کرده است.

در روزهای گذشته از استقلال مهدی عبدیان مذاکرات فشرده ای را با علی کریمی داشته ولی هنوز هیچ توافقی بین طرفین اتفاق نیفتاده چون هم اکنون این بازیکن از تیم سابقش پیشنهاد بسیار جدی را دریافت کرده و گفته می شود رقم پیشنهادی طلایی پوشان اصفهانی به مراتب بالاتر از رقم پیشنهادی آبی های تهرانی است. در حال حاضر علی کریمی در دو راهی مهمی در فوتبالش قرار گرفته است. انتخاب بین تیمی که او را به فوتبال معرفی کرده یا تیمی که در آن بیشترین حد از درخشش را نشان داده است.

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-10-23 22:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۴۹
کریمی همان کریمی سپاهان است در سپاهان مثل کریمی زیاد بود ولی در استقلال ستاره بود سالی که رکانچار او را بازی داد و گلهایی که زد را ببین بعد متعنی بازی خوب را بفهم اگر در استقلال بازیش به چشم امد اولا چون بازیکنان دیگر استقلال پخی نبودند و دوم اینکه رسانههای بت پرست تهرانی بزرگش کردند وقتی عارف غلامی که توپ جمع کن بود در سپاهان فیکس استقلال بوده یا ارمین سهرابیان که با اردنگی بیرونش کردن از سپاهان شده ستاره استقلال معلومه کریمی هم باید بهترین بازیکن استقلال باشد کریمی جایی در سپاهان ندارد سگ کیانی شرف دارد به بازیکن پولکی . قرارداد کیانی را بیشتر کنند تا با غیرت و تعصب بازی کند نه بازیکنی که پیراهن تیمی که در ان بزرگ شده بود را به پول فروخت
۲ ۱
اقلیت تاس
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹، ۱۱:۵۰
یک کلوم از دهان دادای زردک...قرارداد کیانی را بیشتر کنید تا با غیرت و تعصب بازی کند!!! یعنی زد کاپیتان تیمش را با خاک یکسان کرد...راستی چه خبر از مصلح و رفیعی و مسلمان؟؟؟ ربیع خواه هم آزاد کردیم،با ۱۰ میلیارد بگیریدش...بالاخره افتخاراتش از کل باشگاهتون بیشتره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر